Списък с одобрените автори от конкурса за учители творци

Списък с одобрените автори от конкурса за учители творци

За шеста поредна година издателска къща “Анубис” и издателство “Булвест 2000” организираха Националния литературен конкурс за учители-творци, в който право на участие със свои произведения имаха ействащи учители и директори от цялата страна.

Тази година конкурсът бе посветен на 100-годишнината от рождението на големия български писател Павел Вежинов. В негова чест за първи път имаше и тема на конкурса, която съвпада със заглавието на един от известните му романи – “Бариерата”. Бариерата вътре в нас или между нас, видимата и невидимата бариера, която препречва житейски ситуации и съдби, хора и поколения. Бариерата – така, както я разбира всеки от творците.

За трета поредна година Мрежата на учителите новатори teacher.bg бе сред партньорите на конкурса.

Списък на одобрените автори от VI Национален конкурс за учители творци, 2014 г.:

1.Албена Анастасова Алексиева – СОУ  „Стефан Караджа”, гр. Каварна
2.Александър Митков Александров – ПГСС, с. Ковачица
3.Ани Александрова Деянова – 148 ОУ „Проф. д-р Л.Милетич”, гр.София
4.Анка Стойнева Манова / Славова/ – VІІ ОУ „Ильо войвода”, гр. Кюстендил
5.Анна Данаилова  – ПГТ „Макгахан”, гр. София
6.Атанас Колев Георгиев – ПГ “Цар Иван Асен II”, гр. Асеновград
7.Бисерка Иванова Алексиева – ОУ „Петко Р. Славейков”,  гр. Варна
8.Боряна Атанасова Станева – ОУ “Любен Каравелов”, гр. Свиленград
9.Валентина Иванова Койчева – Хуманитарна гимназия „Свети Свети Кирил и Методий”, гр.Казанлък
10.Валентина Иванова Плачкинова – ОУ „Петко Р. Славейков”, гр. Варна
11.Венета Димитрова Ташева – ЦДГ „Таня Савичева ”, гр. Пловдив
12.Виктория Гергова Михайлова – Професионална гимназия по лека промишленост, гр. Монтана
13.Виолета Михова Кръстева – СОУ  „Свети Климент Охридски”, гр. Кърджали
14.Габриела Николаева Велева  – Прогимназия „Цветан Спасов”, гр. Плевен
15.Галина Драгнева Иванова – Варненска морска гимназия „Св. Николай Чудотворец”, гр. Варна
16.Гено Николаев Недялков – Основно училище „Кирил Христов”, гр. Стара Загора
17.Георги Богданов Геров – 157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо”, гр. София
18.Даниела Василева Йорданова – 10 ОУ „Алеко Константинов”, гр.Перник
19.Диана Янкова Павлова – СОУ „Св.Климент Охридски”, гр. Пловдив
20.Екатерина Василева Авджиева – ЦДГ  „Зорница”, гр. Сливен
21.Екатерина Трифонова Бояджиева – ГПЧЕ „Ромен Ролан”, гр. Стра Загора
22.Елеонора Викторова Княжева – VIII СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин”, гр. Варна
23.Емилия Николова Дякова – ПУ „Стефан Караджа”, гр. Пловдив
24.Женя Николова Димитрова  – ОУ „Добри Чинтулов”, гр. Варна
25.Захаринка Ванчова Куцева – ПГ за приложни изкуства, гр. Смолян
26.Златина Пенева Великова – ОДЗ „Тракийче”, гр. Нова Загора
27.Златинка Георгиева Вълева – ГПЧЕ „Ромен Ролан”, гр.  Стара Загора
28.Златка Василева Христова – СОУ „Христо Ботев”, гр.Сунгурларе
29.Зорница Яворова Климентова – СОУ „Св. Св. Кирил и методий”, гр. Видин
30.Иван Димитров Христов  – ОУ  „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Марково
31.Иванка Симеонова Гичева – СОУ  „Св Св Кирил и Методий”, гр. Смядово
32.Илиана Стоянова Събева – Професионална гимназия по селско стопанство и хранителни технологии, гр. Шумен
33.Ина Крейн – 109 ОУ „Христо Смирненски”, гр. София
34.Ирена Емилова Георгиева – „АВО-Бел” Училище за английски език, гр. София
35.Йордан Иванов Лесов – ОУ „Петър Парчевич”, гр. Чипровци
36.Йорданка Димитрова Калистрина –  ПГССТ „Алеко Константинов”, гр. Банско
37.Йорданка Дойчева Гецова – Професионална гимназия по архитектура, строителство и геодезия „Арх. Камен Петков”, гр. Пловдив
38.Красимира Щерева Кацарска-Тасева – ЕГ „Акад. Людмил Стоянов“, гр. Благоевград
39.Лъчезар Петров Селяшки  – СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча
40.Любка Стоянова Славова – Професионална гимназия по хранителни технологии и техника, гр. Пловдив
41.Любомир Петров – Пидов – 156. ОУ „В. Левски”, кв. Кремиковци, гр. София
42.Любомира Иванова Петрова – ПГСА, гр. Пазарджик
43.Магдалена Петрова Манчева – ОУ „Хр. Ботев”, с. Рупци
44.Мариана Димитрова Дафчева – ЦДГ „Никола Вапцаров”, гр. Асеновград
45.Мариана Иванова Пенчева – ОУ „Васил Априлов”, с. Гостилица
46.Мариана Стоянова Маринова – СОУ  „Иван Вазов”, гр. Поморие
47.Мария Богомилова Николова – ТПГ „Н.Й.Вапцаров”, с. Радомир
48.Мария Стоянова Мустакерска – СОУ „Димитър Митев”, гр. Ловеч
49.Марта Радева – І ОУ „Христо Смирненски”, гр. Провадия
50.Мартен Калеев – ПТГ „Ю. Гагарин”, гр. Монтана
51.Мая Йорданова Митова – СОУ „Св. Паисий Хилендарски”, гр. Кресна
52.Надежда Маринова Григорова – 70. ОУ „Свети Климент Охридски”, гр. София
53.Надя Арсенова Иванова – ЦДГ №7 ”Калинка”, гр. Лом
54.Надя Божидарова Стаменова-Флорова – 41 ОУ  „Св. Патриарх Евтимий”, гр.  София
55.Надя Димитрова Белева – СОУ ”Никола Войводов”, гр. Враца
56.Наталия Димитрова Цветанова – ЦДГ № 6 „Слънце”, гр. Монтана
57.Нели Цветанова Хубенова – ПМГ „Васил Левски“, гр. Смолян
58.Нина Светославова Чилянска – СОУ „Стоян Заимов”, гр. Плевен
59.Павлинка Станоева Церовска  – ПГ по МЗС, гр. Септември
60.Петя Димитрова Йошкова – ЦДГ №6 „Слънце“, гр. Монтана
61.Петя Петрова Вълчева – Стефанова – НУ „Хаджи Генчо”, гр. Тетевен
62.Радина Георгиева Стоева – ОУ „Васил Петлешков”, гр. Пловдив
63.Райна Димчова Георгиева – ПГ по транспорт, гр. Дупница
64.Рангел Стоянов Мрянов  – ОДЗ „Родина”, с. Устина
65.Рашел Леон Леви – 18 СОУ „Уилям Гладстон”, гр. София
66.Роза Станкевич – ПГ „Генерал Владимир Заимов”, гр. Сопот
67.Роза Янкова – Търговска гимназия „Княз Симеон  Търновски”, гр. Стара Загора
68.Росица Ангелова Иванова – СОУ „Христо Проданов”, гр. Карлово
69.Росица Сертова-Иванова – „АВО-Бел” Училище за английски език, гр. София
70.Румен Богомилов Димитров – 96 СОУ с изучаване на чужди езици „Л.Н.Толстой”, гр. София
71.Румяна Николаева Шишкова – НУМСИ „Хр. Морфова”, гр. Стара Загора
72.Светлана Любенова Фидосиева – ДГ „Слънце”,  гр. Левски
73.Светлана Минчева Караколева – НУФИ „Филип Кутев”, гр. Котел
74.Светлана Недкова Дъбенска – ОУ „Христо Г. Данов”, с. Розино
75.Севдалина Василева Петкова – ПГХТБТ „Мария Кюри”, гр. Разград
76.Снежана Великова Белчева – СОУ „Христо Ботев“, с. Караманци
77.Станислав Тодоров Милев – Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов”, гр. Банкя
78.Станка Бонева Димитрова – ПГХ и ХВТ „Д.И.Менделеев“, гр. Варна
79.Стефка Димитрова Попова – ОУ „Климент Охридски”, с. Драганово
80.Татяна Йотова – СОУ „Христо Ботев”, гр. Айтос
81.Теменуга Димитрова Маринова – НУИ „Добри Христов“, гр. Варна
82.Тодорка Радославова Цонева – СОУ „Ангел Каралийчев”, гр. Стражица
83.Тотка Христова Динева – СОУ „Христо Ботев”, гр.Павел баня
84.Филип Гарбис Кабакян – Основно училище „Хр. Смирненски”, с. Ново село

Коментари във Facebook