Пета национална конференция “Информационни технологии в образованието – необходимата инвестиция в бъдещето на България” – ОДОБРЕНИ УЧИТЕЛИ

Списък на учителите-новатори одобрени за участие в Петата национална конференция “Информационни технологии в образованието – необходимата инвестиция в бъдещето на България”.

Това са всички учители, предали в срок попълнени заявки и Виртуални класни стаи.

Тези учители да очакват официални покани на адреса на училището, както и официално персонално писмо – покана на електронната поща, от която са подали заявката си. 

Учители, които няма да имат възможност да участват – моля своевременно да ни уведомят на е-мейл: conference@teacher.bg

Име Фамилия Град Училище Преподавател по
Петя Костадинова Варна Математическа гимназия”Д-р Петър Берон” физика и астрономия
Богдана Христова Враца Езикова гимназия „Йоан Екзарх” физика и астрономия
Геновева Дюлгярова Панагюрище НУ „Св. Св. Кирил и Методий” директор, ИТ, Човекът и обществото
Ивелина Крумова Дулово СОУ „Васил Левски” информатика и ИТ
Даниела Вълчева Дулово СОУ „Васил Левски” математика
Калинка Николова Дряново СОУ „Максим Райкович” История и Философия
Величка Дафчева Карлово ОУ” Райно Попович” ИКТ
Пенка Христова Карлово ОУ” Райно Попович” математика
Бисерка Младенова София СОУ „Св. Климент Охридски” Информатика и ИТ
Веселина Тихолова София 137 СОУ „Ангел Кънчев” Информатика и ИТ
Любомира Христова Първомай СОУ „Проф. д-р Асен Златаров” музика
Таня Сребрева Първомай СОУ „Проф. д-р Асен Златаров” информатика и ИТ
Красимира Дамянова Първомай СОУ „Проф. д-р Асен Златаров” информатика и ИТ
Десислава Миленкова София 137 СОУ „Ангел Кънчев” начален учител
Мариана Ачева София 137 СОУ „Ангел Кънчев” начален учител
Здравко Пенев Плевен ОУ “Св. Климент Охридски” ІІ база начален учител, ИКТ
Сашка Миланова Варна Математическа гимназия”Д-р Петър Берон” Човекът и природата и Химия
Йорданка Николова Пловдив Основно училище „Кочо Честеменски” начален учител
Васил Кацаров Пловдив СОУ “П.Ч.Езикова Гимназия” физика и астрономия
Юлияна Белчева Пловдив СОУ “Св. П. Евтимий” физика и астрономия
Надка Тонева Сандански 3ОУ “Христо Ботев” математика и ИТ
Розалия Димкова Велико Търново СОУ”Вела Благоева” Биология
Илка Гайдарова Велико Търново ОУ “Бачо Киро” математика и ИТ
Кремлина Черкезова София 34 ОУ „Стою Шишков” информатика и ИТ
Вера Червенякова София 34 ОУ „Стою Шишков” БЕЛ
Милка Тодорова Горна Оряховица ЦДГ “Ален Мак” възпитател
Красимир Божинов Ботевград ТПГ „Стамен Панчев” информатика и ИТ; РКК
Ирена Петкова-Сърболова Козлодуй СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” начален учител
Нина Георгиева София 199 ОУ „Йоан Богослов” спорт
Лиляна Мечканска София 199 ОУ „Йоан Богослов” директор
Ирена Милева – Цукева София 106 основно училище „Григорий Цамблак”                       спорт – директор
Росица Георгиева Левски СОУ „Крум Попов” начална педагогика
Хриса Ковачева Благоевград 9ОУ „Пейо Яворов”  начален учител
Пепа Янева Бургас ОУ „Антон Страшимиров” начален учител
Жаклин Антонова-Генкова София 81 СОУ „Виктор ЮГО“ информатика и ИТ
Вера Васева Кюстендил ПМГ „Проф. ЕМ. Иванов” Физика и Информационни технологии
Петя Пампорова Смолян І СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Информационни технологии в начален етап
Стоянка Стоянова Ямбол Гимназия “Васил Левски” Информационни технологии
Блага Димитрова Разград ОУ”Никола Икономов” начален учител
Дорина Братанова Ямбол ОУ”Петко Рачов Славейков” начален учител
Биляна Ангелкова Кюстендил ПГИМ „Йордан Захариев” информатика
Силвия Русимова Кюстендил ПГИМ „Йордан Захариев” Биология и здравно образование
Нели Стоянова Разград  ПМГ „Акад. Н. Обрешков” математика и информатика
Стефанка Петрова Варна Спортно училище „Георги Бенковски”  Информатика и ИТ
Тодорка Димитрова Ямбол НУ” Проф. Нойков” начален учител
Веселка Радева Варна Астрономическа обсерватория и планетариум астрономия
Станка Динева Нова Загора Професионална гимназия по селско стопанство математика
Калинка Георгиева Нова Загора Професионална гимназия по селско стопанство математика и ИТ
Йорданка Димитрова Пазарджик ОУ ” Професор Иван Батаклиев”  начален учител
Румяна Неминска София 97 СОУ начален учител
Маргарита Аврамова Силистра ОУ “Св. св. Кирил и Методий” начален учител
Олга Ангелова Варна СОУ „Димчо Дебелянов” информационни технологии
Дарина Узунова Благоево ОУ”Христо Ботев” Български език и руски език
Красимира Николова с.Славяново, общ.Харманли ОУ ”Иван Вазов” Човекът и природата, ИТ
Богдан Христов Кюстендил Природоматематическа гимназия „проф. Емануил Иванов” Информатика
Виолета Тасева Пловдив ОМГ “Акад. Кирил Попов” информатика и ИТ
Мария Серкеджиева Гоце Делчев Неврокопска професионална гимназия „Димитър Талев” Информационни технологии
Елена Търтова Гоце Делчев Неврокопска професионална гимназия „Димитър Талев” БЕЛ
Соня Божанова Пловдив ОУ”Елин Пелин” ИТ и физика
Дона Карликова Севлиево НУ,,Свети Свети Кирил и Методий” начален учител
Сашка Войводова Пловдив СОУ „ Св. Кл. Охридски” информатика и ИТ
Севдалина Касабова Суворово ПГ по селско стопанство”Св. Георги Победоносец” Информатика и ИТ
Пепа Атанасова Суворово ПГ по селско стопанство”Св. Георги Победоносец”  Руски език, Свят и личност, Философия
Петранка Железова Суворово ПГ по селско стопанство”Св. Георги Победоносец” Животновъдство и худ.ръководител на танцов ансамбъл
Валентина Живкова Ямбол ОУ „П. Р. Славейков” математика и физика
Даниела Димитрова Пловдив ПГ по вътрешна архитектура и дървообработване”Христо Ботев” Информатика и ИТ
Валентина Делчева Димитровград ПМГ „Иван Вазов” Информатика и ИТ
Добринка Донева Димитровград ПМГ „Иван Вазов” Информатика и ИТ
Нина Кънева Габрово ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” начален учител
Такухи Багдасарян Варна СОУ „Св. Климент   Охридски” Информатика и ИТ
Клавдия Петрова София 137 СОУ „Ангел Кънчев” Информатика и ИТ
Людмила Йорданова София 51 СОУ „Елисавета Багряна” химия, физика и ИТ

Коментари във Facebook