Работа по проекти

Публикувана на: 16.01.2008, от marq_4
Кoментари:36

Здравейте,колеги!Искам да попитам дали някой от вас е работил проект на тема,, Външно оборудване на детска градина"?Дано има такива сред вас!Ще чакам мнения по темата.Благодаря!

Коментари 36

12.07.2012 ninany

Profile

Здравейте, колежки!

По какви проекти сте работили, за да обменяме опит. Ще се радвам да пишете.

09.11.2011 hr.gurova

Profile
, ЗДРАВЕЙТЕ, ПИША, ЗАЩОТО ИСКАМ ДА РАБОТЯ ПО ПРОЕКТИ, НО НЯМАМ НЕОБХОДИМАТА ГРАМОТНОСТ И КОМПЕТЕНТНОСТ, ЗАТОВА МОЛЯ ЗА ПОМОЩ, ТЕЗИ КОИТО ГО МОГАТ ДА МЕ НАСОЧАТ. БЛАГОДАРЯ!

09.11.2011 vivia123

Profile

Здравейте,

и аз се интересувам от ВСЯКАКВИ проекти,които биха могли да се реализират в ЦДГ, както със средства от ЕС, така и от други публични и публично-частни партньорства.

Моля за вашите идеи за актуални конкурси или схеми покоито може да се кандидатства.

Прегледах предлаганото от МОН,но нищо подходящо и актуално не видях,а все още не са обявили референтната си рамка за 2012г., прегледах и съобщенията на СО,но и там нищо.

така че ако вие знаете нещо моля пишете ми vivia12345@abv.bg

И разбира се ако може да ми изпратите като примерен някой вече изпълнен проект.

 

11.10.2011 cvete66

Profile

Анна Пашова, ще съм Ви много признателна, ако ми изпратите своя проект на адрес anjelaanjela_89@abv.bg. Ще съм Ви изключително благодарна.

 

 

 

 

10.01.2010 emi-enj

Profile

  Здравейте, не се притеснявайте за проекта, просто ви трябват идеи, които да ги вмъкнете в проекта. Но всичко е строго индивидуално, зависи от вашата база и  какво искате да направите. Аз също ми се наложи да участвам в проект и то доста обемен и труден, но който иска намира начин и възможност и го прави. Вие искате образец , но всички проекти които се спускат са с различно оформление. Искрено ви желая успех!Party!!!

07.01.2010 viki_

Profile

user: anna pashova

Вижти в моята папака в "Други материали".Там има образец за проект.Ще ви помогне много, тъй като е по изискванията на МОН и ЕС.

 

22.11.2009 elena0910

Profile

Ще съм ви признателна ,ако изпратите своя образец за проект и на мен elena0910@abv.bg

05.11.2009 swetla_chaweewa

Profile

Здравейте,пращам ви адресите на проекти които в момента текат:

http://sf.mon.bg/index.php?w=191009171439

03.11.2009 anna pashova

Profile

Yes

01.11.2009 Desislava505

Profile

 anna pashova, може ли да ми изпратите вашият проект на следният адрес angelova_desi@abv.bg

Предварително благодаря.