за безплатния он-лайн курс по английски език

Публикувана на: 10.01.2008, от ivona04
Кoментари:51

             Чудесно намерение, дано само се осъществи!

Коментари 51

05.07.2011 svili

Profile

Колеги,

Знаете ли дали пак ще се провежда такова on- line обучение?

12.03.2008 veseli601

Profile

И аз адмирирам on-line обу4ението по английски език!

Кажете ми, моля, КОГА ЩЕ ИМА НОВ КУРС ?

14.01.2008 margimat

Profile

здравейте

влизам в Конферентната стая но нито виждам нито чувам потребители там. обнновена ми е флаш версията, с Интернет експлорер съм, дадох allow но въпреки всичко това пак имам проблем с влизането. Иначе слушалките и микрофонът работят

горе до ника ми точката присветва за секунда в зелено и стои червена, не мога да натисна "логин"

не мога и да пиша в чата

моля да ми помогнете!

13.01.2008 Todor

Profile

user: panco

Здразейте teodora,

Изпълних всички инструкции, които сте посочили за виртуалната класна стая и съм влязъл в нея, даже чувах гласовете и вихдам имената на хората в чата, но моето име не мога да го видя в audio и в чата. Това изпробване на системата ли е или аз не съм изпълнил някоя от стъпките. Help my.

Актуализирайте си Flash a, пише го в инструкциите как става и дайте allow.  Утре в 19 часа  ще има лекция как се работи със системата.

Класната стая работи вече с всички модели браузери.

13.01.2008 soolej

Profile

   Здравейте,

   Може би наистина вече са проведени безплатните уроци как се РАБОТИ СЪС САЙТА, но тъй като съм ги пропуснала, ще съм Ви задължена, ако ми кажете дали е възможно от някъде да се прегледат съответните материали.

13.01.2008 panco

Profile

Здразейте teodora,

Изпълних всички инструкции, които сте посочили за виртуалната класна стая и съм влязъл в нея, даже чувах гласовете и вихдам имената на хората в чата, но моето име не мога да го видя в audio и в чата. Това изпробване на системата ли е или аз не съм изпълнил някоя от стъпките. Help my.

13.01.2008 teodora

Profile

СКЪПИ УЧИТЕЛИ,

абсолютно всики, които до 11 включително са подали СЛУЖЕБНА БЕЛЕЖКА и ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ са добавени. Това са точно 273 учители.

Има подаден 5 НЕКОРЕКТИ потребителски имена, хората са уведомени.

Вчера пуснахме на ВСИЧКИ е-мейл на пощата, която сте дали на сайта.

съобщението е следното: http://www.teacher.bg/story.aspx?id=92

Запомнете, че ВСИЧКИ, които имате достъп от бутон Е-УЧИЛИЩЕ (отварят съответната страница), са добавени. Зарежда ви се именно кусрса!

Всички необходими материали СА качени именно в този сайт.

 

13.01.2008 tania.ch

Profile

Изпратила съм служебна бележка и потребителско има на 07.01.2008 г. от e-mail tania.ch@abv.bg но все още нямам изпратено писмо с парола

13.01.2008 Todor

Profile

Курса започва от вторник материалите ще бъдат пуснати тогава.

Сега тествайте микрофон и слушалки  във виртуалната класна стая. В понеделник в 19  часа ще помагаме на живо в конферентната зала.

13.01.2008 teodora

Profile

Вирятно броузърът, който използвате НЕ Е Internet Explorer.

В инструкциите, които трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и ВНИМАТЕЛНО да прочетете пише, че Виртуалната стая работи ЕДИНСТВЕНО с браузър Internet Explorer