Учебно тренировъчни фирми

Публикувана на: 01.12.2007, от vasilisaprekrasnaia
Кoментари:3

Колеги, има ли сред вас такива, дето да водят УТФта? Имам някои въпроси, понеже отсъствах една година (майчинство). Ако има сред вас преподаващи в УТФ, ще съм им благодарна ако се разпишат тук. 

Коментари 3

05.12.2007 Irina Dobrianova

Profile

Здравейте,

Аз също съм ръководител на УТФ и съм експерт в Центъра на тренировъчните фирми на половин работен ден. Съжалявам за това, което се е случило с Вас, но работата е много и вероятно сте улучили лош момент - тази учебна година фирмите са вече почти 300 и са част от задължителния учебен план. Аз също мога да видя, че част от нещата, които правим в Центъра, когато влязат в реалната практика, трябва да бъдат коригирани и усъвършенствани. Просто трябва да има обратна връзка. Пишете ни на: buct@buct.org или на личния ми майл dobrijanova@abv.bg

Ирина Добриянова 

05.12.2007 vasilisaprekrasnaia

Profile

Вероятно бих могла да се обадя на този номер, да, но:

1. Не бих казала, че преливат от любезност (преди 2 години имаше дори реакция от типа "Вас къде са ви обучавали, че незнаете това!"), така че бих използвала този номер само в краен случай, а този все още не е.

2. Аз исках по-скоро тук да споделим на какъв етап от дейностите сме, понеже и стачката доста промени темпото на работа.

3. Не очаквах, че личната информация за начина на работа на всеки е чак такава голяма тайна!

Следователно:   

Стигам до извода, че или аз съм единствения преподавател във този форум, който води този толкова разпространен (в 80% от икономическите специалности) предмет, или съм най-смелата, дръзнала да отправи питане или кометар на предмета. Confused 

05.12.2007 Irina Dobrianova

Profile

Информация и помощ за работата в учебно-тренировъчните фирми може да получите от Центъра на учебно-тренировъчните фирми - 02 963 22 72