Сценарии за празници в ДГ

Публикувана на: 11.11.2007, от rummyd
Кoментари:382

За съжаление много малко колеги от ДГ влизат тук ,или поне не пишат но...

Знам,че такива празници всеки си прави сам ,в зависимост от групата и виждането си.

Подготовката и провеждането на всяко едно ''тържество'' изисква много време и усилия.

Ако има интерес,можем да пускаме сценарии на тържества които вече сме провеждали.

Така всеки може да вземе идея или да ползва готов такъв.

МОЯТА ИДЕЯ Е НЕ ЗА ''СПЕКТАКЛИ'' И ВИСОКО ХУД. ПРОИЗВЕДЕНИЯ-такива могат да се купят.

Просто тематично подбрани стихчета,песни и танци.Party!!!

Коментари 382

23.10.2014 semiramida86

Profile

Привет! Подготвям тържество по случай Деня на християнското семейство (21 ноември) в детска градина (първа, втора група). Моля за ориентировъчен сценарий.
Предварително благодаря на всички, които се отзоват на имейл skylark@abv.bg ! 

18.01.2014 Pelagiya Tozeva

Profile

Здравейте, предстои ми тържество за здравословните храни _ овесени ядки, семки, плодове и зеленчуци. Който знае песни и стихове за тях, да ми пише на моя е-mail: P.Tozeva@yahoo.com

Предварително благодаря на тези, които ми помогнат

25.10.2013 dante_80

Profile

Здравейте, предстой ми тържество за Коледа в детска градина! Ако някой може и има желание да ми помогне със сценарии моля да ми изпрати материали на пощата ми : dante_80@abv.bg

Предварително благодаря на тези, които ми помогнат

 

 

21.01.2013 chavdarche

Profile

Здравейте, трябва ми сценарий за приятелството  за тържество в детска градина. Моля помогнете ми, ако някой има нещо.Предварително благодаря! 

16.01.2013 mimi_iv.koleva

Profile

Здравейте,предстои ми тържество за празника на мама в ПГ,ако някой може да ми прати нещо интересно,много ще съм благодарна!!!Благодаря предварително!!!

електронна поща:  mimi_iv.koleva@abv.bg

15.12.2011 dilber

Profile

sishtiya problem e i pri men i az se nujdaya ot scenariy za koledno tirjestvo za smesena grupa..blagodarya vi ot sega

 

20.11.2011 edibe yumerova

Profile

Трябва ми сценарий за Коледно тържество в смесена група

20.11.2011 edibe yumerova

Profile

20.11.2011 edibe yumerova

Profile

Супер е сценария........

 

11.04.2011 raeva

Profile

user: rummyd

За съжаление много малко колеги от ДГ влизат тук ,или поне не пишат но...

Знам,че такива празници всеки си прави сам ,в зависимост от групата и виждането си.

Подготовката и провеждането на всяко едно ''тържество'' изисква много време и усилия.

Ако има интерес,можем да пускаме сценарии на тържества които вече сме провеждали.

Така всеки може да вземе идея или да ползва готов такъв.

МОЯТА ИДЕЯ Е НЕ ЗА ''СПЕКТАКЛИ'' И ВИСОКО ХУД. ПРОИЗВЕДЕНИЯ-такива могат да се купят.

Просто тематично подбрани стихчета,песни и танци.Party!!!