Взаимопомощ

Публикувана на: 09.11.2007, от crocsi
Кoментари:16

Idea Във форума влизат различни хора ,с различни професии . Разбрахме, че  тук се срещаме не само учители , родители , ученици , а и всеки който пожелае може да е член на форума. Тогава нека да бъдем полезни един на друг. Може да звучи банално, но идеята ми е да си подадем ръка и ако е възможно  да си помагаме . Как да стане това ? Всички ние сме различни специалисти . В живота на всеки от нас се случват  някакви ситуации и човек се чуди , кой да му даде съвет, кой да попита, " по кой път да поеме". Е, да не говорим, че може някой вече да се е сблъсквал с твоя проблем и да ти подаде  информацията, която ти не си могъл да откриеш и  пр.еYes

 

Коментари 16

10.01.2008 crocsi

Profile

Аз все пак съм в София и отново чакам от октомври :))))! Кой и за какво е виновен  - НОЙ или касиерката !? ,точно това не ме вълнува след толкова много изхабени усилия и нерви по различни инстанции и празна карта !Tongue Tied

10.01.2008 GeRiTyyYY

Profile

tai kato temata e krystena vzaimopomo6t se 4udih dali slu4aino ne bihte mogli da mi pomognite Embarrassed
imam golqm problem za utre sytrinta mi trqbva analiz na narodna pesen ili stihotvorenie. ako ne predam nikakyv analiz nqma da moga da polu4a zaverka.Mnogo vi se molq da mi pomognite....................molq viiiiiii Confused

15.12.2007 anilenas

Profile

   Прочетох малко късно написаното по този въпрос, но се опитах да събера максимално възможните мнения от колегите си, тъй като, слава богу, не съм боледувала от много години. Изумлението ми е пълно. Няма болничен лист изплатен по-рано от 3-4 месеца. Ако е така в областен град, как ли е в по-малките населени места.

19.11.2007 crocsi

Profile

Big Smile  Благодаря ти titi ! Аз накрая ще напиша на колегите всички пътища и пътеки, но затова питам какво отговорят по училищата .  Защото образованието е "трета глуха" във всяко едно направление!Забелязала ли си ,че добре се справям с инстанции и законова уредба и то не е от хубаво, повярвай ми :(. Естествено ,че НОИ връщат болничен с придружително писмо и предписание за причината!

Idea И тук направих корекция в края на ноември - просто не дочаках помощ:)

19.11.2007 titi

Profile

 crocsi,защо не звъннеш в НОИ,те най-добре ще знаят.Ето ти тел.

Централно управление на НОИ
СОФИЯ, 1303
бул. "Александър Стамболийски" № 62-64
Тел. (02) 926 10 10
E-mail: NOI@nssi.bg

РУСО - СОФИЯ - град
бул. "Александър Стамболийски" № 62-64
п.код 1303
факс: 02-926-17-07

E-mail:
Sofia@NSSI.BG
02-926-19-87
02-926-19-37

трудови злополуки
02-926-19-58
обезщетения за
безработица  и
гарантирани
вземания
02-926-17-97

А това е сайта на НОИ:

http://www.nssi.bg

Успех!!! 

17.11.2007 crocsi

Profile

Timeи всеки,който закъса по трънливия път на търсене на изход на преписка училище -НОИ - болнични !Правата на малкия човек . Ще Ви помогна с удоволствие

16.11.2007 kr_bozhinov

Profile

user: enev

Прекрасно! Big Smile

Рано или късно, това са пари.... 

Не ми се искаше това защото постоянно ми прекъсваха отпуската, че нямали нет, имало един проект да го погледна щото не могат и не знаят какво е рар:)

(сякаш съм секретарка?!?!)

Аз си мисля че има и давност за отпуската 3 години дано не съм прав щото са давали дни от различни години и другите май ще ги загубя

16.11.2007 kr_bozhinov

Profile

Май съм забравил да ти отговоря :( сорка

При нас последния месец имаше случай че болничен лист бе върнат по причина... бланкатта е стара :О

Но това не се отрази на другите колеги.

После счетоводителката го занесе на ръка да го предаде в НОИ :)

Не знам защо при теб ти правят проблеми?!

15.11.2007 crocsi

Profile

DevilЕдва ли ще повярваш в какво положение съм днес и в тази минута! Болничинят лист не ми е внесен в НОИ! Гледат ме в очите и ме лъжат ,че е върнат от там! Счетоводители и касиери на др. предприятия твърдят ,че ако болничен е върнат се придружава с документ ! Няма таково нещо в моето елитно учебно заведение ! Даже не ме умедомиха ! Съвсем случайно ми се обади по телефона колежка.

 

 

15.11.2007 enev

Profile

user: kr_bozhinov

Сладурите от мойто училище направиха такива абракадабри че сега имам около 110 дни отпуска натрупана от минали години(нито един болничен ден за 7 години да чукна на дърво :))

 

Прекрасно! Big Smile

Рано или късно, това са пари....