За стачката..... част 1

Публикувана на: 28.09.2007, от kr_bozhinov
Кoментари:68

Стачката-има ли полза от нея в днешна реална България?

Моля, колеги споделете своето мнение

Лек и доходен и на вас ден.

 

Коментари 68

07.10.2007 hristina

Profile

Поради многото на брой мнения, за по добър изглед и разбираемост на форума, тази тема се заключва и продължава в

За стачката..... част 2

07.10.2007 ge6a

Profile

Браво на учителите. Бяхте най-търпеливите досега, затова няма какво да отстъпвате. А за шушукането на Вълчев и Орешарски - нека всички видят какви управници сме си избрали. ЧЕСТИТО.

Мнението е кирилизирано от Администратора. Моля, пишете на кирилица!

07.10.2007 akim

Profile

 

 поздрави от мен - http://akim.hit.bg

07.10.2007 sss1

Profile

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,
 
Чест е за нас да поднесем най-искрените си и сърдечни поздравления по случай деня на учителя.
Всеотдайността на учителите прави възможно приобщаването на поколения  български граждани към общите ценности  на  народите от ЕС, подготвя ги за предизвикателствата на нашето напрегнато съвремие.
Професионалното Ви и хуманно отношение към децата, на които сте призвани да бъдете духовни и  нравствени спътници в най-важните години на личностното им съзряване, е изключителна по своето качество и човечност  мяра за цялото ни общество.
Живеем в тревожно време, делникът ви труден , залъкът-често горчив.
Вярваме, че вие единствени ще успеете да надмогнете бремето на днешния живот в името на бъдещия живот. Утре се гради от днес.
Бъдете благословени , творци на бъдещето!


РИО - Пловдив

 

вие единствени ще успеете да надмогнете бремето на днешния живот в името на бъдещия...... - bez komentar

PS - na eti...- izvineniq za nedorazmunieto, trqbvashte da e v otgovor na drug;)

07.10.2007 Elli

Profile

Разговорът между министрите тази вечер ще налее много масло в огъня и ще амбицира още повече колегите да продължат. Дали ще имат очи да седнат пак за преговори, след като се видя и чу от всички колко са цинични.

07.10.2007 rummyd

Profile

 Не,че е неочаквано поведението на министрите,но показано по БТВ ми звучи като: 'С ТАНКОВЕТЕ да дойдат!!!'' , а след това се оказа,че не сме разбрали-''СТАНКО ДА ДОЙДЕ...''Wink

07.10.2007 alex_reen

Profile

Аз също мисля така въпреки, че не стачкувам.

07.10.2007 valerika

Profile

Крайното мнение наистина не винаги е вярно.Срамувам се ,но е факт-заради 30%от моя колектив -не стачкуваме ефективно.Всъщност проблемът е още по........................шантав:синдикалният ни лидер е съпруг на кмета на общината.Загубена работа,а?Обаче мнението му тежи,защото освен това е и лидер на достатъчно силна партия в района!Но аз и моите колеги/малцинство или не /сме изцяло за стачката.Всъщност стакуваме,но сме само...................6,и нещо не се усеща много,но...........капката понякога препълва чашата.........На това се и надяваме.

07.10.2007 missis

Profile

 Това,което си казват Вълчев и Орешарски (Заснето случайно (!) по BTV ), звучи цинично на фона на учителските протести! Коментарът е излишен. Колеги, не се отказвайте!

07.10.2007 Todor

Profile
bTV успя да заснеме как Орешарски и Вълчев си говорят по време на кратката почивка между преговорите, без да подозират, че някой ги "следи":
Орешарски: Дай да разваляме седянката. Първо да мислим за числа, съкращения и после...
Вълчев: Аз предлагам така: теб и без това няма да те има сега известно време...
Орешарски: Да, три дни.
Вълчев: Два де, стига така.
Орешарски: Е, в сряда на обяд ще дойда.
Вълчев: И да видим дали е възможно в това време да направим някакви експертни разговори. Горе-долу по една, две сметки да направим, за да приказваме.
Орешарски: Не, не трябва да се прекъсва. От утре (бел. ред. понеделник) експертни разговори. Те ще размотаят.
Вълчев към синдикатите: Сега уважаеми колеги да продължим нашата работа ...