Възможност за Собствен бизнес: Напълно обзаведена и оборудване нова ДЕТСКА ЕЗИКОВА ЗАНИМАЛНЯ/ЗАБАВАЧКА в София /подходяща и напълно оборудвана за обучение на дечица от 3-5 год/

Публикувана на: 26.09.2012, от detskazanialnia
Кoментари:16

Здравейте, 

 

Напълно обзаведена детска занималня/езикова забавачка /в гр. София/, подходяща за езикови и игрови занимания за деца до 5 год. Обща площ - 50 кв.м /вътрешен отворен офис, учебно-игрова зала,детска баня-тоалетна,коридор,гардеробна част/ и 60 кв. зелена площ.

Занималнята е нова, напълно обзаведена /дървени играчки, детска библиотека и учебни пособия, система за обучение по английски език, консумативи/ Собствен website. Обзавеждане и декорация - изработени от специализирано ателие по приложни изкуства.

В района липсва алтернатива или друга детска занималня/забавачка/езикови курсове за най-малките. 

Подготвена за работа през новата учебна година.

В момента се провеждат интервюта с кандидатите.

В случай, че се интересувате - можете да ни пишете за повече информация, снимки, условия за ползване и т.н. 

 

 

 

Коментари 16

18.03.2013 bisera_stoeva

Profile

Здравейте,

Бих искала да попитам дали вече занималнята действа или още има възможност за наемане?

bisera_stoeva@abv.bg

30.10.2012 Milena Cenkova

Profile

Здравейте,колеги! Предложението ви силно ме заинтригува.Моля за повече информация на

mcenkova@abv.bg

Благодаря!

26.10.2012 Mariana_Kirecheva

Profile

Имeйлът ми е mariana_kirecheva@mail.bg 

Pozdravi!

Mariana

26.10.2012 Mariana_Kirecheva

Profile

Здравейте колеги,

Интересувам се сериозно от Детската занималня - писах на собствениците, разгледах снимките,изглежда чудестно място и мисля, че има бъдеще.

Ако има още желаещи със сериозни намерения, които биха искали да я наемат /виждам от форума, че има доста/, би било чудесно да направим партньорство и да си поделим ползването и разходите в зависимост от възможностите и времето на всеки. /Наемът е напълно нормален, още повече, че е напълно оборудвана, но винаги е по-лесно когато сме повече/

Така бихме могли да предлагаме и разнообразни занимания.

Ще се радвам да ми пишете, ако имате интерес.

Поздрави 

Марияна Киречева

17.10.2012 detskazanialnia

Profile

Здравейте,

Молим да ни пишете на mgk@mail.bg, тъй като имейлът в сайта detskazanimalnia@teacher.bg

явно не работи.

Благодарим 

16.10.2012 detskazanialnia

Profile

Здравейте Мариана,

Действително желаем да отдадем занималнята през тази есен - предимно, за да има възможност за започване на занимания в началото на тази учебна година. 

Но независимо от това, основната ни цел е да намерим амбициозен професионалист, който да да има дългосрочни планове и сероизни намерения за самостоятелно развитие.

В тази връзка, можете да ни пишете с повече информация за себе си /автобиография/, бизнес намерения и т.н и ще Ви изпратим подробна информация, снимки, условия за наемане и тн.

Поздрави и най-добри пожелания!

16.10.2012 Mariana_Kirecheva

Profile

Здравейте, 

Завършила съм педагогика в Канада и имам 3 години стаж като начален учител в детска градина.

Владея перфектно английски и френски език /живея в Канада от 12 години/

В момента все още пребивавам в Канада, но планувам да се завърна в България до Нова Година и желая да започна да работя самостоятелно. Обявата Ви ме заинтересува искрено, тъй като съм привърженик на екологичното възпитание, креативността и естествения подход в обучението на децата. 

Пиша Ви защото бих искала да видя занималнята и да се срещна с Вас, но се опасявам, че докато се завърна в БГ - ще бъде късно. 

Можете ли да ми кажете до кога ще се провеждат срещи с кандидатите?

Предварително Благодаря

Мариана Киречева

16.10.2012 detskazanialnia

Profile

Здравейте г-жо Петрова,

Изпратихме Ви информация на представения имейл

Поздрави 

 

16.10.2012 ilonka petrova

Profile

Моля , изпратете ми по- подробна информация!

ilona_petrova@abv.bg

02.10.2012 detskazanialnia

Profile

Здравейте г-жо Бисерова, 

Изпратихме повече информация на имейла, който ни посочихте, но за съжаление пощенската кутия го връща. С удоволствие ще го препратим когато се разреши проблема или ни изпратите друг имейл. Обадете ни се отново в случай, че имате затруднения. Благодарим за проявения интерес.