Сценарии за празници в детска градина

Публикувана на: 10.09.2010, от Starata Gospoja
Кoментари:4

Коментари 4

29.10.2012 Puh

Profile

Здравейте колеги,

Аз съм млад учител в ДГ в първа група. Нямам никакъв опит и ми е доста трудно. Моля Ви да ми помогнете. Новооткрита група сме и трябва да и дадем име, спря ли сме се с колежката ( която също като мен няма опит ) но името "Мечо Пух". Трябва ни сценарий за тържество за именуване на групата...Ако някой може да ми помогне ще бъда безкрайно благодарна... :smiley blush

27.09.2012 ditemi

Profile

Здравейте, колеги! Много спешно ми трябва книжката " Музикални драматизации за ДГ" изд. Просвета  1964г./мисля, че няма по-ново издание/ Имах я, но си я оставих в ДГ и  .... "дим  да я няма" (angry). Ще Ви бъда благодарна, ако ми я предоставите за ксерокопие /във Ваше присъствие и веднага Ви я връщам/ . Пишете ми на         ditemi_muz@abv.bg

12.09.2010 mima_28

Profile

 здравей колежке.Много хубаво че предлагате сценарий за различни празници.аз също имам и ще се радвам да си разменим и мисля,че е най-удобно на emaila(а не при разговор по тел).Ще се радвам да си помогнем взаимно.

10.09.2010 sonia0364

Profile

 Mила ми госпожо,а няма ли да е по-добе да ги побликувате в някое от специлизираните списания? По този начин повече коолеги ще почерпят от вашия дългого-дишен педагогически опит.