Сценарий за празнично изпращане на помощник възпитателя

Публикувана на: 22.06.2010, от evgenia/ivanova
Кoментари:0
                                              СЦЕНАРИЙПразнично изпращане в пенсия помощник възпитателя на група „Звездичка”  20 май 2010 година Дете:Лельо Лили, поспри ,почини!Трудиш се много ,сега поседни!Моята песничка с кратък куплетСлушай внимателно ,тя е за теб. Песен:------------------------------------------------------------------------------------------------ Дете:Не минава ден и час да неправя щуротияето вчера пуснах аз жива мишка от кутия.Леля Лили, я видя и настана олелия.През ваканцията пак- съм наказан  ОРИСИЯ. Дете:Не минава ден и час ,да неправя щуротиикъм белите имам страст, в тях е моята стихия.Леля Лили от добро сърце ,при поредна поразия,кръсти се със две ръце и ми казва ОРИСИЯ. Дете:Сам направих от солети къщичка със парапети ,със коминче и прозорче, със тераса и със дворче.Дружно да живеят в нея куклите ,добрата фея,Зайо Байо и мечето, Ежко Бежко и щурчето. Дете:И слънцето си имадечица на земята-в градината любима деца са му цветята.Изниква всяко цвете от корен или зрънце.Цветя си посадете,че всеки цвят е слънце. Дете:Времето тъй бързо минас леля Лили в детската градина.Ще завършим с тази песенднешния ни ден чудесен. Песен:------------------------------------------------------------------------------------------------ Всички деца казват заедно:Живот и здраве пожелаваме и да помним обещаваме!    Изготвил:Е.Иванова                   Н.Терзийска  

 

Коментари 0