Избор на програмни системи

Публикувана на: 08.03.2010, от vesela_andreeva
Кoментари:1

 Дойде време отново да мислим за учебните помагала, с които ще работим през новата учебна година . И по добра българска практика ни карат набързо да си изберем най - подходяща  програмна система. Не съм наясно ще има ли пет годишни деца в предучилищна възраст, програмата на професор Гюров вече приета ли е като единствена за страната? Моля колеги ако някой има информация относно тези въпроси нека ги сподели. И ако някой колектив работещ с деца билингви се е доверил на програмната система на издателство " Булвест", моля нека сподели опита си  - добър или не толкова. Харесаха ми нещата но незнам дали деца невладеещи БГ ще се справят с тях.

 

Коментари 1

10.09.2010 Kireva

Profile

 

     Здравей колежке,и аз работя с деца билингви.Все още няма нова програма за предучилищна възраст.Аз 4г.работих по "Булвест",наистина най-добрата за тези деца,докато тази година не  разгледах програмната система "ПРИЯТЕЛИ" на "АНУБИС".Много,много практична,разбираема и достъпна за тези деца.А и др.колеги,които вече са работили по нея я препоръчват.Тази година ще водя първа група и ще я изпробвам.Успешна учебна година!