детски песни

Публикувана на: 01.02.2010, от IANA
Кoментари:8

Здравейте, колеги,

Имам удоволствието да познавам Петя Карабакалова – автор на много детски песни. За пореден път е готова да ни изненада с нещо ново и интересно, за всички, които се интересуват от детски песни/за малки и големи деца/.Разбрах , че са с разнообразна тематика и аранжименти. Убедена съм в нейните качества, доказани неведнъж. Тя е действащ учител по музика и знае какво би запяло едно дете. В днешно време са малко тези създатели. Защо ли? Защото всичко е свързано с труд, средства, талант и хъс. Приветствам тази нейна инициатива. Нека всички учители търсещи новото проявим толерантност и оценим това, което прави тя за нас.

 

Коментари 8

18.10.2010 hrisimimi

Profile

колеги,търся песничка за витамините,ако някой може да ми помогне нека ми е изпрати на пощата:hrisimimi@abv.bg

благодаря!
 

23.09.2010 Pepi G.

Profile
В нашата градина имаме 3 от албумите на Петя Карабакалова. Изпрати ни ги тя. Координатите виждате по-горе. Много от песничките вече са любими на децата и ги пеят и танцуват с удоволствие. Препоръчвам ви - запознайте се с Петя!!! :)

02.09.2010 kmjrz

Profile

02.09.2010 kmjrz

Profile

Много детски песнички-заповядайте! Smile

http://kmjrz.mylivepage.com/file/index

 

07.07.2010 mimi70

Profile

 

В този блог има доста детски песни.

Това е блогът на мамите

04.02.2010 IANA

Profile

Музикални албуми на ДВГ "Щастливци" 

1.”Усмихни се”

2.”Място за любов”

3.”Сезони”

4. „Да си простим”

Всички СД албуми са двойни, като в един албум има два компактдиска , инструментали и текстове на песни. Музикалните продукти са регистрирани в МК под номера 3097, 10622, 15626, 54641. Цената на един албум е 10лв.

Желаещите да поръчат и закупят музикални албуми на ДВГ „Щастливци” могат да се свържат с автора – П. Карабакалова  чрез e-mail: karabakalova@abv.bg / skype: karabakalova / GSM 0885 90 99 48

02.02.2010 vesela_andreeva

Profile

 Присъединявам се към Вашето мнение. Аз също имам честа да се познавам с Петя макар и само от интернет пространството, но нека да кажа, че е отзивчива, добра и много талантлива. Използвам нейни песни и децата ги учат с удоволствие. Уверена съм, че всяка нова песен на Петя ще е по- добра.

02.02.2010 mima_28

Profile

 Здравейте.Песните са и страхотни.Имам няколко и ги пея с децата в групата.Ще се радвам,ако някой ми изпрати още песни.