Za ychilishtnite pravila...

Публикувана на: 28.09.2009, от lorito0o
Кoментари:7

Az s1m ychenichka v 12-ti klas i v1preki che s1m posledna godina nqma da spazvam tezi novi "zakoni"!

Tova sa p1lni glyposti....Da ne se prodavat vafli,kafeta,zakyski i t.n. !Che az shte qm i piq kakvoto si poiskam ! V1obshte ne me interesyvat tezi koito sa protiv sladkoto i protiv kafetata-vseki si ima nachin na jivot!Nemoje edni da nalagat svoq nachin na drygi,prosto ne se polychava!....

Коментари 7

06.10.2009 plamengeorgiev

Profile

 nu6i76@mail.bg  това е поща на която може да ми пратите нещо ..МОЛЯ

 

06.10.2009 plamengeorgiev

Profile

 ехо има ли някой там,спешно ми трябва помощ...нищо не разбирам от компютри ,а ми трябва разпределени по физическо възпитание...моля помогнете...скайп - nu6i76

06.10.2009 radivdani

Profile

 Party!!!

 Е ,все пак  прописа на кирилица. Значи не е толкова трудно да спазиш някое и друго правило, а?

 Не съм никой ,който да ти казва да напуснеш училище , но след като теб не те устройва, какво правиш още там? Просто ти дадох съвет пък ти ако икаш го приемай.  Чао ти!

06.10.2009 lorito0o

Profile

1.Ето пиша на кирилица-доволни ли сте ?!хАхХАа...

2.Не се чете трудно-научи се да четеш!

3.Кой си ти,че да ми казваш да напусна училище?!?!

Да съм си загубила времето,аз?!?хАХаха и правилата въобще не ме интересват!

Иииии положението не е това!!!Положението за мен е както кажа аз,не някой смотан учител,

който си вдига краката на бюрото и иска да ходим да му купуваме кафе,че и на всичкото отгоре,

правила!хАхАХАХАХхахАх! А правилата в живота си-  определям само АЗ!!!! аиде чао0,

29.09.2009 radivdani

Profile

  1. Правилата в този форум налагат да пишеш на кирилица.

  2. Трудно се чете български написан с чужди за езика букви.

  3. Напусни училище щом не ти харесват правилата били то нови или стари. Правилата са за това , за да се спазват от всички и ако за 12 години прекарани в училище не си го разбрал/а/ просто си си губил/а/ времето там. Живота пред теб е низ от правила, които просто ще трябва да спазваш. Това е положението!

29.09.2009 lorito0o

Profile

Taka mi haresva....taka pisha!Nemoga da razbera zashto ima hora,koito mnogo obichat da se nalagat......pf!Angry

28.09.2009 Deltichko

Profile

 Извинете, тъкмо в този форум ли намерихте да не пишете на кирилица и най-вече да я транслитерирате така безобразно?!