ОПИТ ЗА ОБРЪЩЕНИЕ

Публикувана на: 07.08.2009, от Eli_83
Кoментари:9

   Дълго време обмислях внимателно този пост, надявайки се, че форумът на учителите-новатори ще се наблюдава от тези хора, които народът избра с такъв ентусиазъм-съвсем умишлено избягвам думмички като политици или управляваща партия, защото те са придобили отдавна лошо звучение.

   Темата, която искам да засегна е доста деликатна и ще се постарая да го сторя по най-елегантния начин!

   Съвсем накратко искам да споделя някои неща, които мен определено ме тревожат. Желая напълно ясно да отбележа, че тези мои притеснения са породени при следенето на нет пространството най-вече! Без да искам по никакъв начин да всявам страхове, паника или пък най-малкото етно напрежение, но определено ми прави впечатление, че почти няма българска родолюбива песен, исторически факти от славната история на България, исторически факти от трагедиите сполетели България без тези клипове да са опетнени от определени "елементи", които ясно изразяват антибългарското си настроение! Та проблемът е не, че Х, Y или Z ругаят и се гаврят с трагедиите на България, обиждат Българската армия, казват, че сме нямали армия, че турското знаме много добре стояло на българската карта/коментарите от този характер са стотици, ако ли не и хиляди, на който му е интересно може да ги изчете/, а настроението на етноса като цяло. Притеснена съм от тези писаници из нета и не зная какво точно означават, след като България дава достатъчно права и свободи на всички малцинства.

    Ето защо предлагам няколко неща, които според мен са важни за България!

     1. Въвеждане отново на военна служба-тези същите елементи само се подиграт из нет пространството, че сме нямали армия вече, а сайтовете /или по-точно един от тях/ е пълен с клипове на тяхната армия.

    2. Закупуване на ракети с-300 или по-добре Триумф от Русия- и двете са без аналог в света. /отбелязвам, че става въпрос за защитни оръжия/

    3. Подобряване на сътрудничеството и то в областта на отбраната с Русия-естествен съюзник на България, освен това е с най-мощно въоръжената армия, която би ни помогнала недай си Боже...

  Това е накратко, моля се да съм заблудената аз и притесненията ми да са напълно неоснователни....дано да е така...

     П.С. Силно се надявам тези коментари да не са нещо сериозно и да не отразяват общото настроение на конкретния етнос!!

  

Коментари 9

10.08.2009 Eli_83

Profile

  Еее...казах, че не се справих с тази тема, защо продължавате да пишете?

  Няма как постовете ми да не се четат, разговарях тук, в този форум, с човек, който беше серопозитивен и се опитах да му дам някои полезни напътствия, а в темата за интоксикациите се включи човек, който има починали близки от отравяния, това са хората, които се включват постфактум в темите, а аз вярвам, че на много други съм заострила вниманието и така съм ги предпазила от ужасни неща! Естествено никой не може да кажа на колко човека съм въздействала от тук, но да се надяваме, че не са малко.....

  Естествено не включвам хората, на които съм помогнала по други начини, например чрез доброволческата си дейност към една асоциация/нарочно не й споменавам името/...,така че не разбирам негативизмът ви, честно...

  П.С. А ако си мислите, че съм поставено лице, за да правя форумът по- "интересен" и "атрактивен"-грешите!Smile Просто реализирам хуманните си чувства на практика..

   Лека вечер и повече да се усмихвате, позитивното мислете е нещо изключително важно!Wilted FlowerGift Или както се казва-усмихната вечер, а утре усмихнат денSmile

10.08.2009 ema58

Profile
Никой няма да я премахне, нито пък постовете й, докато има кой да ги чете и да им отговаря. Това е моето скромно мнение. Имам си хубава мишка и я използвам.

10.08.2009 zdravkop

Profile

 

Както и да се премахне авторката на тези писания.

10.08.2009 anna pashova

Profile

ДОБРЕ Е ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ТОЗИ ПОСТ. ТОВА Е ФОРУМ НА УЧИТЕЛИТЕ.

08.08.2009 zdravkop

Profile
Няма какво да добавя към казаното от Иво. Въпросното недоразумение на природата, изживяващо се като форумен трол, не подлежи на превъзпитание. На всички колеги ни е писнало от госпойцата специалист по педагогика, история, въоръжения, политика, медицина, СПИН, женитби и т.н. и т.н. Луд умора няма, но е крайно време ръководството на форума да озапти с едно банче това същество.

08.08.2009 Eli_83

Profile

 Добре, този пост ще бъде свален, аз съм в грешка и заблуде, което не го изключвах още от самото начало Все пак това е по-добрият вариант, нали! Ето защо пуснах този "проблем" на обществена дискусия, все пак мерси за критиката! Определено ми олекна....значи притесненията ми относно писаниците из нета не са нещо сериозно!SmileSmile това исках да зная!

     Нали се сещате, че ако бях сигурна в тревожността на тези неща, нямаше да подложа мнението си на обществена дискусия и на критика, а щях да го напиша в дирктно ЛИЧНО писмо!Smile

  И не съм специалист по всичко..особено по въоръжения.Smile

  П.С. Опитах се да споделя мисли по тема, която не ми е много ясна, което намекнах още в ПЪРВИЯ си пост, но не очаквах чак такъв негативизъм...

08.08.2009 zdravkop

Profile
Няма какво да добавя към казаното от Иво. Въпросното недоразумение на природата, изживяващо се като форумен трол, не подлежи на превъзпитание. На всички колеги ни е писнало от госпойцата специалист по педагогика, история, въоръжения, политика, медицина, СПИН, женитби и т.н. и т.н. Луд умора няма, но е крайно време ръководството на форума да озапти с едно банче това същество.

08.08.2009 Eli_83

Profile

 Мислех изобщо да не отговарям на този пост, определено не следите нет пространството......всеки има право да интерпретира коментарите по свой собствен начин, изложила съм си притесненията свързани с определени явления, и какво от това?

 А какво е правилното решение, дали има основание за тревога, това не решавам аз? Аз самаата, както вече съм отбелязала, не зная по какъв начин да интерпретирам тези неща!

  Зная, че сте противник /или поне с такова впечатление съм останала/ към казармата и армията, но знайте, че който не храни собствена войска, храни чужда!! България не може да е разграден двор, господин Иво!

     Тази тема бе грешка...

08.08.2009 ivo

Profile

user: Eli_83

   Дълго време обмислях внимателно този пост, надявайки се, че форумът на учителите-новатори ще се наблюдава от тези хора, които народът избра с такъв ентусиазъм-съвсем умишлено избягвам думмички като политици или управляваща партия, защото те са придобили отдавна лошо звучение.

   Темата, която искам да засегна е доста деликатна и ще се постарая да го сторя по най-елегантния начин!

   Съвсем накратко искам да споделя някои неща, които мен определено ме тревожат. Желая напълно ясно да отбележа, че тези мои притеснения са породени при следенето на нет пространството най-вече! Без да искам по никакъв начин да всявам страхове, паника или пък най-малкото етно напрежение, но определено ми прави впечатление, че почти няма българска родолюбива песен, исторически факти от славната история на България, исторически факти от трагедиите сполетели България без тези клипове да са опетнени от определени "елементи", които ясно изразяват антибългарското си настроение! Та проблемът е не, че Х, Y или Z ругаят и се гаврят с трагедиите на България, обиждат Българската армия, казват, че сме нямали армия, че турското знаме много добре стояло на българската карта/коментарите от този характер са стотици, ако ли не и хиляди, на който му е интересно може да ги изчете/, а настроението на етноса като цяло. Притеснена съм от тези писаници из нета и не зная какво точно означават, след като България дава достатъчно права и свободи на всички малцинства.

    Ето защо предлагам няколко неща, които според мен са важни за България!

     1. Въвеждане отново на военна служба-тези същите елементи само се подиграт из нет пространството, че сме нямали армия вече, а сайтовете /или по-точно един от тях/ е пълен с клипове на тяхната армия.

    2. Закупуване на ракети с-300 или по-добре Триумф от Русия- и двете са без аналог в света. /отбелязвам, че става въпрос за защитни оръжия/

    3. Подобряване на сътрудничеството и то в областта на отбраната с Русия-естествен съюзник на България, освен това е с най-мощно въоръжената армия, която би ни помогнала недай си Боже...

  Това е накратко, моля се да съм заблудената аз и притесненията ми да са напълно неоснователни....дано да е така...

     П.С. Силно се надявам тези коментари да не са нещо сериозно и да не отразяват общото настроение на конкретния етнос!!

  

 

Горният текст  е поредното сериозно доказателство за това докъде е стигнал този форум и защо толкова свестни колеги вече не пишат в него.

Цитирал съм  всичко, защото в навиците на постналата го форумна личност влиза и принципът на "пълната промяна".