ИТ в 8 клас

Публикувана на: 01.08.2009, от p_decheva
Кoментари:8

 Може ли някой да ми каже има ли вече от къде да се изтегли учебната програма по ИТ за новите 8 класове. Какви модули ще се изучават?

Коментари 8

11.09.2011 ilkova

Profile

Здравейте колеги!

Успеша учебна 2011/2012 година!

Може ли някой да ми каже от къде да си изтегля разпределението по ИТ за 7 клас по учебника на Виолета Тасева. Миналата година работих в 5 и 6 клас по този учебник и искам да продължа обучеието на учениците по него. Помагалата и компютърните уроци на Виолета Тасева са супер помощници на всеки един учителyes

05.09.2010 Vili Taseva

Profile
Уважаеми колеги, изданието ми по ИТ за 8 клас също е ОДОБРЕНО от МОМН! :) Желая на всички успешна учебна година!

12.09.2009 Vili Taseva

Profile
Много благодаря за хубавите думи! Искам да ви кажа, че вече е готово изданието ми по ИТ за 8 клас. Мога да изпратя екземпляр на всеки, който желае. Необходими са ми трите имена, точен адрес и пощенски код. Най-изгодна е доставка по пощата, като при заявка на повече от 5 екземпляра разходите по доставка са за моя сметка. Пратката се заплаща при получаване. Можете да напправите заявка по удобен за вас начин - на ел. поща, скайп или телефон. Координатите ми ги има в сайта www.itbooks.hit.bg. Успешна учебна година н всички!

29.08.2009 lussi

Profile

Присъединявам се към мнението на liybava и други колеги, разгледали сайта на Виолета Тасева. Колеги, искам да Ви кажа също, че и учебниците на Вили са страхотни. Закупила съм си тези за 5, 6 и 7 клас. Всички те са написани на разбираем и достъпен език и въпреки малкия си опит в преподаването на ИТ горещо Ви ги препоръчвам!Smile

29.08.2009 liybava

Profile

 Computer

сайтът е страхотен! благодаря много за помощта!

Yes 

13.08.2009 p_decheva

Profile

Вили, страхотен сайт. Много ти благодаря.

13.08.2009 Vili Taseva

Profile
Здравейте! На този сайт http://www.itbooks.hit.bg можете да намерите учебни програми по ИТ, примерни разпределения и други помощни материали.

01.08.2009 liybava

Profile

 В сайта на МОН - "нормативни актове" - учебни програми - VІІІ клас за учебната 2009/2010 година