Къде ми е интернета....

Публикувана на: 07.06.2009, от vasilisaprekrasnaia
Кoментари:7


 Ами какво да ви кажа... егн-то ми не се разпознава в системата за регистрация на МОН за ползване на безплатен интернет. Голямо писане падна, сигурно 5-6 запитвания отправени към поддръжката на сайта, защото други контакти нямаше предоставени. В последното запитване допълнително попитах дали да не попитам медиите защо имам този проблем. Час по-късно ме успокоиха, че правят всичко възможно, за да удовлетворят всички ни и да дам "подробности". В подробностите написах в кое училище работя, от колко (много Confused ) време работя там. Е, казаха ми, че нямат идея защо е така и ще предадат проблема ми към по-компетентните в МОН.

От тогава досега чакам много "компетентните" да кажат как така МОН ми плаща заплата, а пък не познава ЕГНто ми. И така... 

Споделете, има ли и други с подобни проблеми? Angry

Коментари 7

10.06.2009 daniela.dimitrova

Profile

  Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Как да се регистрираме за участие в проекта домашен интернет за учители?

 

 

1.       Необходима Ви е регистрация в Национален образователен портал:

http://start.e-edu.bg/

2.       С потребителското име и парола влизате за да се регистрирате в: http://internet.mon.bg/teachers/

3.       Попълвате регистрационните бланки от лични данни до задължителната анкета, като еднновремено с това си избирате доставчик на интернет от Пловдив.

4.       Преглеждате запаметената информация преди да я изпратите.

5.       Трябва да получите в електронната си поща потвърждение, че регистрацията е успешна (след което можете да правите промяна само на доставчик на интернет до 15-06-2009г) до17,30ч.

6.       След тази дата ще бъде направено първо класиране на учителите. Неуспелите да се класират за 12 месечен интернет ще участват във  второ класиране през септемви за 9 месечен абонамент!

Бъдете упорити ако връзката се проваля!

Опитвайте докато успеете!

Успех!

10.06.2009 Deltichko

Profile

Здравейте!

Страницата с всички видове регистрации е тази - http://internet.mon.bg/teachers/

10.06.2009 svetulka_68

Profile

Ох, незнам, но започнах да се регистрирам и след дълги писания се отказах. Искат "майка си и баща си". Сега съм по-свободна и заредена с търпение , но не мога да открия как да вляза и да продължа. можете да ми се смеете, но...забравих. Помогнете ми!

 

09.06.2009 lussi

Profile

Писмото си изпратих на internet@mon.bg и те ми изпратиха име и парола. Побързайте!

09.06.2009 radivdani

Profile

   Аз също не можех да се регистрирам , но накрая успях.  В базата данни бях въведена с предишната си фамилия и затова бях отхвърлена.  Виж да не би да имаш някаква промяна в личните ти данни и това да възпрепятства регистрацията ти.

09.06.2009 vasilisaprekrasnaia

Profile


Може ли въпрос - на кого писахте втория път? Аз получих мейл от александър, представящ се за админа на сайта (или поне за един от тях). После на къде, на кого още да пиша? Confused

07.06.2009 lussi

Profile

Здравейте! Имах същия проблем като Вас. Писах, отговориха ми същото, като на Вас, изпратих си ЕГН и код на училище. Чаках няколко дни и отново писах. Днес обаче си получих име и парола и най-после се регистрах. Пишете отново, не се отказвайте! Успех!