За: квалификация по ИТ

Публикувана на: 21.04.2009, от TOLI
Кoментари:7

Колеги,някой може ли да ми даде информация за квалификацията по ИТ,която щеше да стартира от месец април?Благодаря предварително.

Коментари 7

27.08.2009 zelenkroki

Profile

user: kr_bozhinov

За да разведрим обстановката (и да подразним някоиDevilWinkCool) предлагам този линк(цък)

Привет и от мене! Още една идейка:

"Искам да хакна ядрото и да направят така, че routing таблиците да са вече в Excel."

Взето от този линк.

27.08.2009 kr_bozhinov

Profile

user: ilona

Какво става с квалификацията по ИТ? Има ли нянакъв напредък, промяна в обстоятелствата?

 

Привет,

За да разведрим обстановката(и да подразним някоиDevilWinkCool) предлагам този линк(цък)

Лек, доходен ден и за вас

26.08.2009 ilona

Profile

Какво става с квалификацията по ИТ? Има ли нянакъв напредък, промяна в обстоятелствата? Дали все пак ще се осъществи?

30.04.2009 mtrad

Profile

  Дано умните се наумуват навреме и решат нещата в наша полза! Предложението беше много съблазнително.Surprise

30.04.2009 kr_bozhinov

Profile

user: ivona04

Разбрах, че желащите са били много и "умували" как да проведат обучението!!!

Аз пък разбрах, че причината (уж) е в НУП т.е изчакват да се види какво ще се учи та квалификацията да е адекватна(простете за словоблудството)

Евентуално това ще стане през есента....!?!??!.....(я камилата я...)

Отпускането на средства изглежда е политически въпрос.

Лек доходен ден и за вас

22.04.2009 ivona04

Profile

За същия курс се записах и аз с още две колежки, но... уви, няма вест никаква по този въпрос. Разбрах, че желащите са били много и "умували" как да проведат обучението!!!

22.04.2009 kr_bozhinov

Profile

user: TOLI

...която щеше да стартира от месец април...

Явно това няма да стане сега.

Аз се опитах да подпитам тук там но уви нямам информация(аз съм се записал за този курс :)).

Може би ще стартира от юни-юли, но това са само мои догадки!

Може да пробвате на този и-мейл      m.zubova@mon.bg.

Ако нещо ви кажат, моля да публикувате отговора!

Лек, доходен ден и на вас

ПС. Ще ви цитирам един откъс от  писмото :) :".........Обучението и за двете целеви групи ще стартира през м. април 2009 г. и ще се провежда предимно през почивните дни и ваканциите, за което директорите и кандидатите ще бъдат уведомени своевременно. Въпреки това точният брой на желаещите трябва да бъде уточнен до края на м. януари с оглед стартиране на процедура за избор на изпълнител( курсивът е мой :) :))..".