Защита на ПКС

Публикувана на: 03.03.2009, от lisa1962pz
Кoментари:3

Здравейте колеги, Wink

През изминалата учебна година защитих ІІІ ПКС, през тази имам възможност да защитя ІІ ПКС. Преподавател съм по информатика и информационни технологии. Според наредбата след придобиването на трета професионално-квалификационна степен учителите могат да защитят с успех най-малко много добър 4,50 писмена разработка, свързана с анализ на резултатите от приложена от кандидатите диагностична процедура. Computer

Моля да ми дадете идеи каква тема мога да разработя за писмената разработка на базата на ИТ. Очаквам вашата компетентност. Благодаря предварително. Някой, ако желае може да ми пише по-подробно на електронната ми поща lisa1962pz@teacher.bg Tongue Tied

Коментари 3

18.05.2011 lisa1962pz

Profile

 Ани защитих ІІ още октомври, сега дори си подготвих и статиите ще излязат този месец а другата година ще защитя и І-во. Намери време пиши ми на пощата.

08.03.2009 Uchenolubiv

Profile

Sad - не съм съгласна с горното мнение.

Имам предложение да се консултираш с преподавателя си ръководител на трета ПКС. Ако това, по някакви причини е невъзможно - вземи тема за интегрирането на икт в определен уч. прредмет. Изборът е твой. А темата е супер актуална и правдоподобна.

03.03.2009 anna pashova

Profile

Лили, желая ти успех. Темата трябва да обсъдиш с преподавателите ти. Г-жа Загорова е човекът, който може да ти даде най-правилен отговор.