Въпрос към админите!

Публикувана на: 29.01.2009, от ivo
Кoментари:12

Уважаеми администратори на форума / ако такива има, ако това наистина е форум и ако аз съм негов регистриран членWink/

Напоследък все по-често  след като съм написал нещо и после натисна бутончето за публикуване ми излиза някакво съобщение в стил "постовете се модерират, ще Ви уведомим за великодушното Ни решение, благодарим и пр, и пр.".

После -  постът  пропада, а съобщение нанайси.

Най-възпитано моля за някакво пояснение - това проблем на програмата ли е или наистина става дума за определен вид селективно модериране / гледам, че по същото време други колеги публикуват безпрепятствено/?

Предварително благодаря!

Разбира се - ако има на кого, ако това е форум и ако аз съм регистриран член в негоWink

 

Коментари 12

31.01.2009 Eli_83

Profile

  Ъхъ..неприятно е, почти като тук:

  http://www.youtube.com/watch?v=FaOelibhD1k

  Но пак по-добре от:

  http://www.youtube.com/watch?v=jmrcOuJlx0k

  Smile Мисля, че вече премного време пропилях в словохулстване!Smile

 Аз лично съм Ви посочвала адреса, на който да пишете, когато нещо Ви развълнува личностно!Smile

 А и вече загубихте репотацията си на сериозен потребител, особено сега след като вече не съм до Вас, за да Ви подпирам, както правих досега!Smile


 

31.01.2009 ivo

Profile

Уаууууу - нещо замириса на самото мястоWink

Интересно - в какво качество миришеSurprise

31.01.2009 Eli_83

Profile

  Здравейте!

 Ситемата е задържала и много по-важни постове, включително и такива, които са били носители на научна информация, после са били освобождавани! Не виждам нищо нередно, погледнетe точка 11 от Правилника!

 Малко съм разтревожена от липсата на смисъл в последните постове.Smile

 

30.01.2009 ivo

Profile

Мдамммммм - нещото подобрява реакцията: този път смрадта се разнесе на петнайсетата минута!

Я пак - старт!

Wink

30.01.2009 ivo

Profile

user: mimi70

"Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи.

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо.

При нас съчетаваме теорията с практиката."

 

Ооооо , ами излиза, че и аз  съм фен на съчетаването на Т с П - вариантът при мен звучи така: "нищо не работи, но не знам защо!"Wink

Както и да е, ясно е, че докато аз поумнявам усилено, админите спинкат зимен сън......Да са ни живи и здрави!

Я, тогава, да пробваме реакцията на форумната напаст!Последния път СДС успя да реагира за около 20 м, как ли ще се справи сега?......

Старт!

Wink

 

30.01.2009 mimi70

Profile

Благодаря, ivo!

Аз съм само един учител по практика и нямам претенции за нищо повече.

Но ето една мисъл, която следвам -

"Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи.

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо.

При нас съчетаваме теорията с практиката."

Надпис в отдел "Поддръжка на компютърната техника" на голяма фирма.

Опитът учи най-добре!

30.01.2009 ivo

Profile

user: mimi70

когато копирате от адресния ред, трябва под копирания сайт да няма отворени други сайтове.

 

Само за два поста компютърната ми грамотност нарасна с около 200%.......

Колега Мими - получавате още 31,64152432%/ за последната цифра, простете, още се колебая/ от остатъка на благодарностите ми към админитеSmile

Wink

29.01.2009 mimi70

Profile

Забравих да Ви кажа още, че когато копирате от адресния ред, трябва под копирания сайт да няма отворени други сайтове. Да няма наслагване на страници. Първо минимизирате другите сайтове и после копирате желания. Това е още един случай, в който се чака дълго понякога на "митницата".

Лека вечер!

29.01.2009 ivo

Profile

user: mera4e

Ще следя с интерес дали някой от админите ще Ви отговори!

Да си остане между нас, комай и аз повече от това се интересувамWink

Иначе - сгазил съм лука поне по половината от гореописаните прегрешения, ама и това гледайте да не се разчуе!

Лек денSmile

29.01.2009 ivo

Profile

Aaaaa - ето на това му се казва отговор, веднага ще изпробвам технологията!

Получавате най-малко 23.874% от приготвените благодарности за админите, МимиSmile

Като гледам как се туткат - и останалото ще изнаблагодаря на колегиWink

Лек ден!