сценарии

Публикувана на: 11.10.2008, от ditemi
Кoментари:5

 Моля, ако някоя колежка музикална ръководителка в ДГ има някакви нови детски оперетки, нека ми пише!Аз също ще й помогна с каквото мога!

Коментари 5

03.09.2011 tsetsi73

Profile

Здравейте колежке  по Бел, не мога да отворя папка "Материали" и не мога да си изтегля от там разпределението Ви за ЗИП-БЕЛ-8 клас.Бихте ли ми го пратили, ако Ви дам е-мейл?Ще съм Ви много благодарна

21.10.2008 annie.tna

Profile

Здрвей!Отосно сценариите имах за будителите мой, но или е останал в училещния комп. или е на лист, защото някои сценарии ги пишех собственоръчно.Влез обаче в ъщия сайт-материали-БЕЛ- там има папки със сценарии и има за будителите.Там съм качила и моите разпределения по Л за 5 и 6 клас , БЕ -работех поТ.Ангелова, а учебникът и тази г. не е одобрен, но ако ще са ти от полза може да ти ги пусна чрез поща или скайп,за  8 също имам готови разпределения.А ЗИП програмите са ми одобрени/поне миналата г./ от експерта/ в мом. съм по майчинство/.

20.10.2008 cvetito77

Profile

 здр.annie.Аз  също съм учител по БЕЛ,но сега навлизам в системата.Започнах работа преди 2 седмици и нещата са ми още "чужди."Сега трябэа да изготвя разпределения по 2-та предмета за класовете 5,6,7,8

 ,амежду другото и да организирам тържество по случай 1 ноември.ако с нещо ме упътиш или помогнеш ще съп ти задълженаSmile

20.10.2008 cvetito77

Profile

 

20.10.2008 annie.tna

Profile

 Учител съм по БЕЛ и нещата, които имам няма да ти помогнат, но проверили в секция начално образование в този сайт, както и може в гугъл да напишеш на руски това, което търсиш те имат многообразни варианти за сценарии, аз съм теглила интересни неща, ако не знаеш руски част от старниците може да преведеш чрез комп.Надявам се да съм помогнала.