Примерно разпределение за 9 клас.

Публикувана на: 22.09.2008, от eivan
Кoментари:6

 Моля, колеги за примерно разпределение 9 клас биология за професионална гимназия.

Коментари 6

26.10.2008 Kalina_33

Profile

Нямаше методически съвещания и сбирки, колежке! Те бяха през октомври. 

22.09.2008 Eli_83

Profile

user: eivan

Ако човек не си помогне сам, няма кой друг да му помогне

 Даа, точно така си е! А дори и да му се помага страшно много, той ако не желае сам да си помогне....

 Винаги има и някой, който да работи!Smile А също така и някой, който да не работи!

  Лека вечер и успех!!Smile

22.09.2008 eivan

Profile
Ако човек не си помогне сам, няма кой друг да му помогне. Не съм се надявала толкова много за нещо различно. Но беше ми интересно да видя дали в този празничен ден все пак има някой, който да работи.

22.09.2008 Eli_83

Profile

  Здравейте, тук специално не бива да се притеснявате да искате помощ /поне аз така мисля/, а и основното мото на сайта е: "Учител помага на учител" ! На всекиго би могло да се случи да пропусне методичеките сбирки, а и доколкото разбирам все още сте младаSmile...Надявам се да Ви се помогне все пак! Нали за това се поддържа тази система, което коства немалко човешки, а също така и финансов ресурс!

22.09.2008 eivan

Profile
Благодаря, за отговора при наличието на толкова много учебници, учителят ли избира по кой да преподава, питам, защото ми се налага за пръв път да преподавам в този клас. Разбира се, че сам като си го направиш е най-добре. Пропуснах методическите сбирки и съвещания в началото на септември, но не е по моя вина и се извинявам за аматьорските искания.

22.09.2008 anna pashova

Profile

Взимате учебник по биология и то е готово, защото урочните единици и упражненията са направени точно.