Забелязахте ли ...

Публикувана на: 15.09.2008, от iv_2007
Кoментари:17

Много приятно впечатление ми направиха сутринта децата от едно основно училище, които облечени с униформи и букети цветя отиваха на училище. Не бих казала, че са с униформи, а просто в красиви свежи дрехи в спортно елегантен стил. Поздравления за моделиерите! Според мен тези деца ще носят с удоволствие своите униформи. Yes

Коментари 17

29.11.2008 iv_2007

Profile

Друга подобна програма е Nature Illusion Studio. Но файловете, които се създават с нея са изпълними (.exe)  не мога да покажа какъв е ефекта. Също има анимация, но може да се присъедини и звук.

15.11.2008 Paps

Profile

user: mirey

 Здравей, Paps! Изтеглих си програмата за анимиране на статични снимки. Можеш ли да ми дадеш напътствия как да работя с нея?

 

Ще очаквам скоро да видя резултати. За съжаление няма как от тук да обясня подробности за програмата. Може да ми оставите скайп. Сигурен съм, че ще се справите. Разгледайте и опитвайте. Успех!

07.10.2008 mirey

Profile

 Здравей, Paps! Изтеглих си програмата за анимиране на статични снимки. Можеш ли да ми дадеш напътствия как да работя с нея?

07.10.2008 Eli_83

Profile

  Даа, червено, аз него го обичам! Но вие свирите и на китари....сигурно е много забавно с вас....хубави хора..SmileWilted Flower

07.10.2008 tanq_boseva

Profile

Да права си,ако към всичко това добавим и чаша хубаво вино ммммммммм........ отнесох се.Е ние винаги си правим такива събирания с аверчетата,камината гори,китарите дрънчат,пиййваме,хапваме.....нямам търпение да педне снегът и да започва веселбата.DrinksBeerGift 

07.10.2008 Eli_83

Profile

  О, да задължително пробвайте, невероятно е! А ти си имаш камина вкъщи? Най-много ми харесва, когато е запалена, лампите са изгасени и се виждат само отблясъците от огъня ....и към това като се добави нежното пукане на горящите дърва....наистина действа много отпускащо! Така мога да си стоя с часове в стаята и да си почивам, без да изпитвам нужда от музика, нета или нещо друго! А ако сте се събрали компания...мисля, че ще си прекарате страхотно в такава обстановка! И доста романтично!Smile

07.10.2008 tanq_boseva

Profile

Този огън ми напомня,за купоните на плажа това лято,които си сформирахме с едни приятели.:):):)ParadiseParty!!! Може да пробваме и през зимата,пред камината.

06.10.2008 Eli_83

Profile

 Да, много ефектно...идва ми да си сложа ръцете пред огъня ..ъъ.. т.е. пред монитора и да си стопля!SmileSmileSmile

06.10.2008 Paps

Profile

 

30.09.2008 Paps

Profile

IV 2007, като одобрят администраторите линковете ще можеш да видиш една много хубава програма и лесна. Дадох два линка, но едната програма е по-добра според мен.