Учебни програми и разпределения по музика

Публикувана на: 07.09.2008, от nmkes
Кoментари:7

Здравейте колеги

Ако някой има разпределения за 5 6 и 7 клас по музика, моля да ми ги изпрати! Трябват ми и програми по ЗИП музика за същите класове.

Адресът ми е emilkraev@abv.bg

Благодаря!

Коментари 7

17.09.2015 Людмила Христева

Profile
Здравейте,колеги!Нужно ми е разпределение по СИП музика 5-8 клас и ЗИП музика.Ако някой има разработено такова,моля да ми пише на liudmila.hristeva@abv.bg Предварително благодаря!:)

11.09.2015 Пламена-87

Profile

Здравейте колеги

Трябват ми спешно разпределения -ЗИП за 6 и 7 клас по музика, ако имате моля да ми пратите. Адресът ми е:

plamena_krasimirova_87@abv.bg

02.09.2015 Лилия Лачинова

Profile

Помагайте и на мен за разпределение-ЗИП-6,7,8 клас.Моят Mail-   lilia_lachina@abv.bg

Успешна нова учебна година!!!

 

 

21.10.2013 Йосиф

Profile

Здравейте!Търся програми и разпределения ЗИП музика за 1ви,5ти,6ти и 8ми клас срещу заплащане,подписани от инспектор Нели Спасова. Мail за контакт: iosiftarnovaliyski@gmail.com

30.06.2011 pepita

Profile

Здравейте,колеги!И аз искам да Ви помоля за помощ!Нужно ми е разпределение по СИП  музика 1-4 клас и 5-8 клас.Ако някой има разработено такова,моля  да ми пише на pepikostadinova@abv.bg

Предварително благодаря!:)

 

14.03.2010 plamen.gerganoff

Profile

 Здравейте! Изпращам Ви линк към сайт в който има качена музика за СОУ в скоро време ще кача и разпределенията за тези класове

Пламен Герганов

21.09.2008 an_kris

Profile

user: nmkes

Здравейте колеги

Ако някой има разпределения за 5 6 и 7 клас по музика, моля да ми ги изпрати! Трябват ми и програми по ЗИП музика за същите класове.

Адресът ми е emilkraev@abv.bg

Благодаря!