Разпределения по български език и литература и английски

Публикувана на: 23.08.2008, от BEHM
Кoментари:3

Здравейте на всички,

Току-що се регистрирах в този блог, въпреки че вече от няколко месеца напуснах заветното поприще на учител по английски език. Тъй като имам определени навици от няколко години, си спомних как години наред търчах да събирам разпределения от колеги, тъй като ми отнемаше много време да ги направя сама, а се е случвало да пиша за 5 различни класа. Случайно видях онлайн един бивш мой ученик, който в момента се занимава с програмиране, и го помолих да ми помогне с изграждането на сайта. Казах си, защо да не направя един сайт и да пусна там каквото имам, вместо да го трия от компютъра си. Майка ми е учител по български език, та реших да пусна и нейните разпределения, дадени й от колега, ха-ха. Не че нямат нужда от редактиране и корекции, разбира се. В момента събирам от колеги, тъй като всяко училище и всеки учител работи по различен учебник, с различен брой часове, и т.н. Целта ми е да събера колкото се може повече материали, за да може изборът да е достатъчно богат, затова ви моля да изпратите, каквото имате. Всъщност не е задължително разпределенията да бъдат само по англ. и бълг. език, заглавието на сайта може да бъде променено. Другият проблем е, че използвам безплатен хостинг, и търсачките не го откриват. Ще сложа линк тук, надявам се на вашата помощ.

 netsova.freehostia.com

 

Коментари 3

18.09.2011 marietail

Profile

КАК ДА ИЗТЕГЛЯ ФАИЛ?

02.05.2009 lilita

Profile

 За жалост не мога да отворя нито един от файловете с разпределенията. Какво става със сайта? Винаги ли е така?

23.08.2008 Eli_83

Profile

  Поздравявам Ви за креативността и Ви желая успех в начинанието!Smile