ДИПЛОМИ

Публикувана на: 09.08.2008, от Pepiniya
Кoментари:2

Здравейте!

Имам молба!Спешно ми трябват хорариумите на предметите от ЗП на Диплома за средно образование на проф.гимназии след 7 клас.Ако някой може да помогне,моля да ми ги изпрати на ел.поща : pepi_ki_ki@abv.bg

Благодаря Ви предварително!

Как е възможно във всички нормативни документи гимназиалният етап да е от 9ти до 12ти клас,учебните планове да са с 5 год.срок на обучение,а в дипломите да се пише 4 год. и да трябва да се вади хорар. на част от предметите в 9ти клас?

Нещо съм смутена!

Коментари 2

10.08.2008 zelenkroki

Profile

Може за вашия конкретен учебен план да се окаже, че са различни часовете за ЗП - гимназиален етап.

Като цяло, се проявава и малко творчество когато се пишат хорариумите, но преподавателите могат да Ви помогнат с указание кой предмет в 9 клас е изучаван изцяло или частично по учебната програма за ЗП - 8 клас. Така от хорарима на общообразователните паралелки се вадят тези часове (в случай, че иначе в 9 клас са съвпадали като брой седмично).

Всички родители и съответно след разясняване от класните ръководители, би трябвало да са подписали декларации, че са запознати с учебния план.

Какви са тези смутени възклицания?! :)

Споко, корабът е пълен, вода ще има за всички...

09.08.2008 Pepiniya

Profile

От възмущение написах О вместо И !Super Angry