Пожелания за учителката

Публикувана на: 11.06.2008, от marq_4
Кoментари:6
Ще започна отдалече- имам две момчета, на 2год. и на 10год.Та големия наскоро завърши трети клас.1 и 2клас учеше в кварталното училище, успехът му беше отличен, но с госпожата вечно бяха в конфликт.Най- логичното решение беше да го преместим в друго училище. Така цяло лято се вълнувахме от факта, че ще има нови съученици и нова госпожа. Дойде септември и УРА!!! За кратко време той беше приет много добре от всички. Бързо си намери приятели, а в госпожата се влюби тотално, в смисъл много си я харесва и постоянно говори, че тя е най-забавната, щурата и т.н.Но ето,че дойде май и следва ваканция. Моето момче реши, че иска да подари нещо на любимата госпожа от благодарност за чудесната учебна година. И какво решихме – една саксия с цвете( не помня какво,сори!), едно симпатично слънце-слънчогледче и една картичка ,,Всички много те обичаме”. Пиша всичко това най-вече заради пожеланията от картичката. След голямо лутаме какво да напишем, четохме какво ли не…..и ето какво сътворихме                       Госпожо Колева,  Един съвет – пазете се,  една молба – не се променяйте,  едно желание – не ме забравяйте,  една лъжа – не Ви обичам,  и една истина – ще ми липсвате през лятната ваканция!                БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВСИЧКО!         С поздрав: Стеф   Колеги, ако и вие имате някакви такива подобни пожелания, моля споделете!!!!!

 

Коментари 6

15.03.2010 bubanka

Profile

,,Ние вече всички букви знаем

и с тях можем да играем,

четем,пишем без проблеми

защото вече сме големи!!!,,

това е за по малките ученици,които те-първа почват на училище,успехи на малчоганите!!!  Stick out tongue  Gift

,,г-жо ..........

Благодарим ви от сърце,за вниманието към всяко наше дете!,,

успех и на учителите!!

15.06.2008 Ketrin

Profile

                 Награда за моя труд като учител е уважението и признателността  на моите бивши и настоящи ученици и техните родители.Получавам удовлетворение от добре свършена работа ,когато родителите се обръщат към мен с думите:"Госпожо,благодарим Ви.Дадохте много добър старт на нашите      деца." Щастлива съм, че мога да раздавам обич и да получавам най-чистата и неподправена любов-детската. І                                                                                                                                                                                                                               

                  

         

15.06.2008 lucy

Profile

     Само преди две седмици изписах поредния випуск за училище. Много ми липсват малките палавници! Но такъв е живота! Та и аз получих много цветя много благодарности  много целувки и доста сълзи. Тук ще ви побликувам едно от пожеланията, което ме развълнува много и което дава представа, защо все още съм в системата. Та ето какво пише на наго: "Госпожо, благодарим Ви за цялата обич, внимание и знания, с които ме дарихте през тези четири години! Останете винаги така всеотдайна в работата си! Бъдете жива и здрава! Обичам Ви!". По-добре едва ли може да секаже!

14.06.2008 marq_4

Profile

БЛАГОДАРЯ, ATLANTIC! Харесва ми, може би и заради това станах детска учителка.

13.06.2008 atlantic

Profile

Хубаво пожелание, което определено е стоплило сърцето на госпожата! Wilted Flower Може би най-милото, което съм чела беше от рода на: "Ще стана учителка, за да ме обичат децата толкова, колкото аз обичам вас, госпожо!"Embarrassed

13.06.2008 marq_4

Profile

 

 Виждам, че най- четеното мнение е предното, а ето, че никои не ще да пише.Защо ли? Никой ли не ще да сподели от опит нещо интересно?  С поздрав: Marq_4