За качване на аватар

Публикувана на: 30.04.2008, от zdravkop
Кoментари:15

Уважаеми администратори на форума, защо въпреки  опитите ми да си сложа аватар не мога да го направя? Имам аватари във всички форуми, а те не са малко, където съм регистриран, но за първи път ми се случва да не успея. Между другото, писах ви по ел. поща за този проблем отдавна, но така и нямам отговор.

Коментари 15

15.05.2008 Eli_83

Profile

Честито и от мен! Вярно, че малко позакъснях с поздрава....., но важното е, че добре изглеждаш!Smile 

08.05.2008 anilenas

Profile

   Честито и от мене, колега!Wilted Flower

   Мъките продължиха доста дълго, но си е заслужавало.Солидно излъчване!Wink

   Наздраве за резултата и за късмет!Drinks

08.05.2008 zdravkop

Profile

 А, сетих се! Ще можете да ме разгледате на живо на конференцията в Банкя.Big Smile

08.05.2008 zdravkop

Profile

 Благодаря на колегите за поздравленията и за това, че ме намират Убав, интелигентен, мъдър, респектиращ! Big Smile То като няма кой друг да ме оцени, поне по форумите да ми се радват хората. А между другото, това е снимка от времето, когато бяхме в стачка. И за кво ли стачкувААме, да ни пита човек?Huh?

08.05.2008 mtrad

Profile

Честито!DrinksWilted Flower

08.05.2008 atlantic

Profile

user: zdravkop

Сега вече и аз съм изтипосан и всеки може да ме разгледа колко съм Убав. Big Smile
Ха, добре дошъл!!! Wilted Flower

08.05.2008 mimi70

Profile

Честито!

Наистина Убав! Имаш много интелигентен и респектиращ вид!

08.05.2008 radivdani

Profile

  УУУУ ,бре! Па убав бе! Хайде честито!
 

08.05.2008 zdravkop

Profile

 Бре, не знам кво стана, уплаших ли тоя аватар, ама взе, че се получи! Big SmileYes Сега вече и аз съм изтипосан и всеки може да ме разгледа колко съм Убав. Big Smile

Благодаря на всички колеги, които се отзоваха на неволите ми!Wink 

08.05.2008 radivdani

Profile

  И аз да се направя на компетентна /въпреки ,че не съм/. Възможно ли е снимката ти ,която искаш да поставиш да е с голям размер. Ако е така мисля ,че системата сама го отхвърля. Доколкото знам има програми за изрязване на снимки .Ако смяташ ,че е това мога ди постна няколко линка с такива програми за изрязване, при условие обаче ,че не ме питаш как точно се изрязва снимкаIndifferentBig Smile.

   Друго ,за които се сещам е ,че май не става директно да поставиш своя снимка от личния ти компютър. Необходимо е да си публикувал някъде в интернет снимката си и да използваш този адрес.

Yes