Търся сценарии за завършване на 4 клас

Публикувана на: 19.03.2008, от da_la
Кoментари:46

   Учител съм в 4 клас и за първа година ми престои да изготвя сценарии за приключване на учебната година.Имам някакви идеи, кано например да включа в основния сценарии и ИТ (някаква презентация, но и за нея нямам идея за какво да бъде).Молбата ми е, към вас колеги, ако имате някакви готови сценарии или имате идеи, моля ви пишете ми във форума или на е-мейл bambi_01abv.bg.Предварително благодаря на тези колеги,които ми помогнат да се справя с това предизвикателство!

Коментари 46

12.05.2010 rory.ace

Profile

 Учителка ли сте? Линкът. Само казвам, че сме българи и трябва да пишем на езика си. Срамота е, пък и учителка сте. Confused

12.05.2010 mkanatova

Profile

 Моля да ми изпратите вашите идеи за сценарий за 4 клас на e-mail: valentina_1201@abv.bg. Линка, който е даден не се отваря.

 Благодаря ви колеги!

08.05.2010 evevev

Profile

 

14.04.2010 vladka74

Profile
Здравейте аз съм родител на ученик от 4 клас. Искам да направя за подарък на учителката някаква презентация с моменти от четирите години. Или под формата на книжка или албум ще е по добре ? Ако някой има възможност да ми изпрати на имейла презентация която е правена или книжка. Моля да ми помогнете с идеи. Госпожата събира снимки за да направи дискове на децата, но аз искам презентацията или книжката да са с поглед повече към нея, към нейния труд и всеотдайност. Благодаря ви предварително. e-mail: vl_k1@abv.bg

12.03.2010 nikolova_toni

Profile

user: pepinia

Идеите се раждат в непосредствения контакт с децата. Малко начално училище сме и всеки класен празник е празник за цялото училище. Опитваме се да излезем от рамката на стандартния сценарии , да го разчупим и да го направим актуален. Успяваме - всеки път все по-добре и по-добре. И това е благодарение на екипната работа на колегите.Първо е идеята /случайно възникнала и споделена/, която се обогатява и развива, следва помощ и…празникът е факт.А в последно време интересът към нашите училищни празници е на градско ниво.

Имаме си традиции /мини дисковете –подарък от училището са една от тях/, Отскоро Smile /втора година/ нашите празници излизат извън стените на училището под формата на гастролиращ театър в подготвителните групи на градските детски градини.Приемственост, реклама…както искате така го наричайте.Но това е нашият начин.На фона на борбата за оцеляване и в конкуренцията с големите и нови училища нашето малко старо школо не пропуска да отбележи всеки свой празник /без да чака кръгли годишнини/ все по тържествено и все по-запомнящо се. Като за последно.

 

22.06.2009 mariana00571

Profile

 

22.06.2009 mariana00571

Profile

 

18.05.2009 Ani74

Profile

Здравейте!Много бих искала да видя как изглеждат книжките,аз Ви писах на мейла,ако може ми я пратeje.Аз съм родител на завършващ 4класник  и бих искала да направя презентация за това какво научиха учениците през 4години и да подарим на госпожата.Но се замислих,че  във вид на книжка  ще е по-добре,за да се подарят и на  учениците  за спомен.Снимки съм сабрала от 1 до 4 клас,сега избирам подходящи думички към снимките.Благодаря Ви, ако имате възможност и идеи ще се радвам да ми ги пратите на мейла as74@mail.bg=

13.05.2009 roshe

Profile

 SurpriseООООООООООО,много се извинявам!!!!!!

ЗА мен обаче това не е  ,,смел" никнейм,ами по-скоро......Надскачането е свързано с разкрепостяването,дано не е и с  надценяването!! Huh?Ще се опитам да помогна.Ако успея да кача целия запис - ще го гледате!Yes

13.05.2009 basimamata

Profile

Радвам се, че родителите оценяват труда, който всички ние полагаме, защото раздаването на учителя за децата може да има само една награда- радостта и обичта на децата ,уважението на родителите и чудесните спомени заедно. Във връзка с последното искрено ви поздравявам за идеята. Относно материали смятам, че са ви необходими само снимки на класа от различни места или тържества, на които са били, които да сглобите с подходящ текст в една презентация. Ако с нещо друго мога да помогна ми дайте идея какво ви трябва и ще се опитам.