Уроци по музика в мрежата

Публикувана на: 16.03.2008, от iv_2007
Кoментари:38

"Тягостните и омразни на много дечица уроци по пиано, цигулка или други музикални инструменти всъщност са изключително полезни, тъй като развиват мозъка и подобряват паметта, доказва публикувано днес изследване." 

Това не е урок по музика, а резултат от много добро обучение Angel

http://www.youtube.com/watch?v=J-XzYp4dYkk&feature=related

Коментари 38

13.10.2012 stefkaku4ukova

Profile

Здравйте!Спешно ми трябва план коспект на урок по музика за 4 клас на издателсжо булвест,може ли някой да ми помогне :(

21.11.2009 iv_2007

Profile

По повод снимката с испанските гайдари колега Plamen.gerganoff , ето как изглежда испанската гайда на областта Галисия: 

Вероятно ще ни разкажете повече. Geeked

13.11.2009 iv_2007

Profile

 

Интересен сайт и много полезен според мен. Поздравления! Yes

 

12.11.2009 plamen.gerganoff

Profile

 Здравейте
Искам да ви кажа, че въпросните уроци, не са кой знае колко тридни за направа като заготовка. Лично аз съм направил в моя сайт виртуален учебен кабинет на който учениците да ползват нща които би-трябвало да ги има в истинския/ но къде ли ги има метроном и камертон/ по повод грипната ваканция направих това нововъведение и ги нарекох видео симбек. Учениците много се радват на това нещо, използваме го заедни и в училище и те самостоятелно в къщи. Резултатите са ми налице. Имам участници в оркестъра който ръководя от 3 до 12 клас. Не се налага допълнителни репетиции и научаването на отделните партии е много- по бързо и приятно/ по мнение на учениците/.

http://sites.google.com/site/plamengerganoff/home-1/virtualen-muzikalen-kabinet

 

 

30.10.2009 iv_2007

Profile

 

      Изпълнение на стъклена хармоника. И аз за пръв път видях този инструмент в мрежата. Оказва се, че той съществува от 1761 г. Това е оригиналния  екземпляр на този инструмент, наричан още хидрокристалофон.


05.04.2009 iv_2007

Profile

Какво ще кажете, ако GSM-ът ви има не само достъп до интернет, но може да се използва като инструмент за свирене? Това е може би джобен оркестър? Wink

iPhone Ocarina

13.03.2009 mimi70

Profile

Благодаря!Smile

13.03.2009 iv_2007

Profile

Романтична китара и един много добър изпълнител: официалният сайт на Армик

 

06.03.2009 plamen9745

Profile

Diplomiran prepodavatel-muzikalen pedagog s opit predlaga urozi po klasi4eska, akusti4na i elektri4eska kitara za naprednali i na4inae6ti vav udobno za tiax miasto i vreme.0884038938 9891197 za kontakti-plamen boiadzhiev plamen9745@yahoo.com

20.02.2009 iv_2007

Profile

Кога за последно слушахте изпълнение на лютня? За себе си мога да кажа, че едва сега видях как изглежда този музикален инструмент. Дали тази лютня е с 15 или 24 струни също не мога да определя, но звука изтръгнат от нея е приятен. Послушайте!