Блокиране на профил

Публикувана на: 28.02.2008, от g_ignatov
Кoментари:7

 Имам създаден профил и искам да кача материали, но нямам достъп до e-училище! Защо? Профилът ми g_ignatov

Коментари 7

01.03.2008 Eko

Profile

Мерси, извинявайте много и честита Баба Марта! Желая Ви всичко най-хубаво!

Ако има проблеми вече ще звънкам! Ще ми бъде приятно да си поприказваме!

Аз и без друго съм бъбрива!Wink 

01.03.2008 Todor

Profile

user: Eko

 Христина, и аз ли трябва да напиша тук, че профилът ми е блокиран и снимката изтрита! Чувствам се дискриминирана вече! Какъв е проблемът, защо на мен не отговаряте само????????????????? След толкова месеци присъствие тук това ли заслужих накрая? Ако искате го оправяйте, но поне можехте да напишете, че не желаете да се занимавате с моя профил и да се знае! То сега пак се подразбира, че не желаете да разрешите точно моя проблем, но се разбира по гадния начин!

 

Еко само каза във форума да ти резетнем профила  защото не работил,и ние го направихме .  Трябва само да си го настроиш пак. Качи си наново аватара и готово.

 

За да има ред и да  не стават подобни проблеми, от днес рестрат на профила ще става само с писане на майла + обаждане по телефона в офиса .

28.02.2008 suz..po

Profile

 

и аз не мога да влезна в е-училище. каква може да е причината?

28.02.2008 Eko

Profile

 Христина, и аз ли трябва да напиша тук, че профилът ми е блокиран и снимката изтрита! Чувствам се дискриминирана вече! Какъв е проблемът, защо на мен не отговаряте само????????????????? След толкова месеци присъствие тук това ли заслужих накрая? Ако искате го оправяйте, но поне можехте да напишете, че не желаете да се занимавате с моя профил и да се знае! То сега пак се подразбира, че не желаете да разрешите точно моя проблем, но се разбира по гадния начин!

 

28.02.2008 hristina

Profile

user: gallia_

ьз също няма достъп до електронното училище.:( защо???

Вече имате достъп.

28.02.2008 gallia_

Profile

ьз също няма достъп до електронното училище.:( защо???

28.02.2008 hristina

Profile

Вече сте добавен в списъка и имате достъп за качване на материали в Е-УЧИЛИЩЕ.