До администратора

Публикувана на: 25.02.2008, от galinadimieva
Кoментари:4

Тъй като не мога да съумея да се свържа с администратора на този форум пиша предложение като тема.

Забелязвам, че темите тук са малко хаотично подредени. Разбира се, че всичко това са неща, които ви вълнуват. Но ми се ще да предложа няколко заглавия за теми, които да вкарат малко нещата в ред. Предложението ми е, освен всичко друго да поговорим и за заниманията в ДГ като ги разделим на 4-те основни насоки:

- моторно, сензо-моторно, финна моторика или най-общо физическо възпитание на децата от различните възрасти.

- говорно

- музикално

- труд и творчество.

 Като тук да се споделят новаторски подходи. Аз лично бих се радвала да чета и нещо, които пише във вашите учебници, но за вас надали ще е интересно.

 Ще се радвам, ако възприемете предложенвието ми.

Благодаря за вниманието

 

Коментари 4

04.04.2008 gospodin daskal

Profile

Благодаря! Аз вече я видях и написах мнението си по въпроса... Радвам се, че реагираме адекватно и се гордея с това!

03.04.2008 anilenas

Profile

   Колега, такава тема има поставена и много от участниците във форума вече изказаха мнението си по нея. Дори на две места /може би не са разгледали по-внимателно и затова се е получило така/. 

02.04.2008 gospodin daskal

Profile

Предложение за тема: "Какво мислите за предложението на министерството, децата да търгват на училище от шест години?"

Учуден съм, че такава важна тема още не се е появила на страниците на сайта и не се обсъжда от учителте в детските градини!

09.03.2008 dostoevski

Profile

                        

                       Ето и от мен две предложения за теми:

                       - Днес е празникът Прошка(Сирни заговезни)

                       - На днешния ден преди 778 години българският цар Иван Асен втори разгромява войските на Епирския владетел Теодор Комнин и разширява територията и влиянието на българската държава.Победата е посветена на Деня на Св.40 мчци Севастийски