За стипендиите на фондация "Комунитас"

Публикувана на: 14.02.2008, от daskal77
Кoментари:12

Колеги, имате ли информация за стипендиите, докъде стигна процедурата с избора на кандидатите? На сайта на фондацията тече все едно и също съобщение за класиране след първи кръг.Родители на децата, класирали се за втори кръг, губят търпение и искат информация.Ако някой знае нещо повече, нека сподели.Благодаря!

Коментари 12

09.03.2008 daskal77

Profile

Ние имаме одобрено дете в 8 клас. Не знам какви са критериите за оценка, но ми се струва,че препитването на децата по телефона не бе много удачно. Честито на всички спечелили.Ще чакаме развитие.

09.03.2008 Mimoza

Profile

А какво е мнението на колегите. Някои от вас имат ли одобрени ученици? Струва ми се, че изборът е малко странен. Не са одобрени ученици, които имат по-големи успехи през миналата година, а изненадващо са одобрени други, които не са особено впечатляващи с постижения.

09.03.2008 anilenas

Profile

   Поздравления, kote91! Wilted FlowerУспех и в следващите начинания!!!Yes

09.03.2008 Mimoza

Profile

Ами, честито!

 

09.03.2008 kote91

Profile

Аз съм ученичка в 10 клас и даже съм класирана за една от стипендиите!!!

07.03.2008 dmant

Profile

 Предполагам всички вече сте прочели, че класирането е на 08.03.Пожелавам на всички успех!

 

22.02.2008 Mimoza

Profile

Вчера служителка на фондацията разговаряла с дъщеря ми по телефона около 20 минути. Казала, че в началото на март в сайта ще излезе окончателното класиране.

21.02.2008 daskal77

Profile

user: vall

Резултатите от втори кръг ще бъдат публикувани в сайта в началото на март.

Това окончателното класиране ли ще бъде или само класация на допуснатите до интервю?

 

21.02.2008 vall

Profile

Резултатите от втори кръг ще бъдат публикувани в сайта в началото на март.

21.02.2008 daskal77

Profile

Благодаря за информацията.Все пак добре е че са започнали да звънят на одобрените.На детето от нашето училище все още не са се обадили.Само се моля да не останат и този път излъгани децата, родителите, пък и ние учителите, като техни насърчители.