Банка за идеи :)

Публикувана на: 08.02.2008, от crocsi
Кoментари:32

Wink Колеги , много от нас имат нужда да ползват различни компютърни програми или други софтуерни програми. Други от нас са разработили вече учебни помагала за своите ученици. Става въпрос за самоучители или бързи курсове за навлизане в програмите ( ползване на Word ,Excel , прогрома за  машинопис, презентиращи програми - ръководство  за използването им, речници, самоучители по езици ? и пр.е ).Ползвайки  различни  сайтове  е полезно да насочим колегите към тях.

Предлагам в тази тема да съберем такава информация,която ще е от полза за всички.

Не знам дали идеята е добра ,но ми се струва много полезна Left Hug !

Коментари 32

19.11.2008 nadezhdata

Profile

Zdraveite! Zaintriguvame faila, koito spomenavate! Dali moje da mi go izpratite! Shte sum vi mnogo blagodarna! nadejda.mitkoava@gmail.com e email-a mi! Shte se radvam, ako moga i az da Vi buda polezna s neshto!!!

18.02.2008 divanova9

Profile

Здравей, geomar!  Ако можеш и на мене изпрати презентацията. d_ivanova9@abv.bg

 

18.02.2008 Eko

Profile

   Аз като историк съм малко деформирана, всъщност! Като съм чела какво е ставало в някои страни и то неотдавна..тръпки ме побиват!Sad Така е, прекаленото учене също си дава отраженияWink! Мисля си, че ако наистина се захвана да защитавам и докторантура ще изперкам тотално! Сега разбирам защо по филмите учените ги показват винаги като леко чалнати личности!

18.02.2008 Todor

Profile

На някои писания тук сте кажа само " Без коментар"  Smile

18.02.2008 mimi70

Profile

Благодаря, за смехорийката!

Сега ще ви разясня как стоят нащата.

Тези, които посещаваме курса по английски, изпратихме сл.бележки, че сме учители.

Та спокойно! Никой никого не разследва.

Все пак, като толкова малко хора ги интересува положението на учителите, защо да има "благотворителна дейност" за хора извън системата?

18.02.2008 radivdani

Profile

   И на мен нещо ми замирисва на ДС /шегувам се/. Шегата си е шега, но как точно ще бъдем проучвани? Да не би теорията за чугуна да излезе вярна? Аз , например в момента съм безработен учител. Това ще бъде ли причина да ми е отказан достъпа?

18.02.2008 Eko

Profile

user: Todor

Достъпа до секцията е ограничен само за учители, за които сме проверили че са такива.
 

  Извинявам се, но това нещо не го разбирам! Искате да кажете, че можете да проверявате кой е учител и кой не е! Така ли?

  Интересно! Доскоро имаше стачка, все пак и някои от нас  доста активно пишеха тук и то не много хубави неща отнасящи се до определени лица! 

  Е, то не, че в профила ми данните са ми много читави, но все пак.. тогава по време на стачката да бяхме писали без никове и с истинските си имена, та да си правия сметка!!!

 И сега какво? Над някакво разследване ли сме подложени? 

17.02.2008 Todor

Profile

Вече може да се публикуват авторски материали в секция материали на сайта.

Достъпа до секцията е ограничен само за учители, за които сме проверили че са такива.

Публикуването на поне един материал е условия за записване в новия ни онлайн курс по Powerpoint за  напреднали.

17.02.2008 mirey

Profile

 Здравей, geomar! Аз искам презентацията. E-mail: mirey@abv.bg

Предварително ти благодаря! 

17.02.2008 geomar

Profile

Ето линк към сайт, в който има доста видеоклипове, които ще помогнат на ученици и преподаватели:

 teachertube.com