Списък на учителите-новатори одобрени за участие в Петата национална конференция „Информационни технологии в образованието – необходимата инвестиция в бъдещето на България“.
Това са всички учители, предали в срок попълнени заявки и Виртуални класни стаи.
Тези учители да очакват официални покани на адреса на училището, както и официално персонално писмо – покана на електронната поща, от която са подали заявката си.
Учители, които няма да имат възможност да участват – моля своевременно да ни уведомят на е-мейл: conference@teacher.bg
Име | Фамилия | Град | Училище | Преподавател по |
Петя | Костадинова | Варна | Математическа гимназия”Д-р Петър Берон” | физика и астрономия |
Богдана | Христова | Враца | Езикова гимназия „Йоан Екзарх” | физика и астрономия |
Геновева | Дюлгярова | Панагюрище | НУ „Св. Св. Кирил и Методий” | директор, ИТ, Човекът и обществото |
Ивелина | Крумова | Дулово | СОУ „Васил Левски” | информатика и ИТ |
Даниела | Вълчева | Дулово | СОУ „Васил Левски” | математика |
Калинка | Николова | Дряново | СОУ „Максим Райкович” | История и Философия |
Величка | Дафчева | Карлово | ОУ” Райно Попович” | ИКТ |
Пенка | Христова | Карлово | ОУ” Райно Попович” | математика |
Бисерка | Младенова | София | СОУ „Св. Климент Охридски” | Информатика и ИТ |
Веселина | Тихолова | София | 137 СОУ „Ангел Кънчев” | Информатика и ИТ |
Любомира | Христова | Първомай | СОУ „Проф. д-р Асен Златаров” | музика |
Таня | Сребрева | Първомай | СОУ „Проф. д-р Асен Златаров” | информатика и ИТ |
Красимира | Дамянова | Първомай | СОУ „Проф. д-р Асен Златаров” | информатика и ИТ |
Десислава | Миленкова | София | 137 СОУ „Ангел Кънчев” | начален учител |
Мариана | Ачева | София | 137 СОУ „Ангел Кънчев” | начален учител |
Здравко | Пенев | Плевен | ОУ “Св. Климент Охридски” ІІ база | начален учител, ИКТ |
Сашка | Миланова | Варна | Математическа гимназия”Д-р Петър Берон” | Човекът и природата и Химия |
Йорданка | Николова | Пловдив | Основно училище „Кочо Честеменски” | начален учител |
Васил | Кацаров | Пловдив | СОУ “П.Ч.Езикова Гимназия” | физика и астрономия |
Юлияна | Белчева | Пловдив | СОУ “Св. П. Евтимий” | физика и астрономия |
Надка | Тонева | Сандански | 3ОУ „Христо Ботев“ | математика и ИТ |
Розалия | Димкова | Велико Търново | СОУ”Вела Благоева” | Биология |
Илка | Гайдарова | Велико Търново | ОУ „Бачо Киро“ | математика и ИТ |
Кремлина | Черкезова | София | 34 ОУ „Стою Шишков” | информатика и ИТ |
Вера | Червенякова | София | 34 ОУ „Стою Шишков” | БЕЛ |
Милка | Тодорова | Горна Оряховица | ЦДГ „Ален Мак“ | възпитател |
Красимир | Божинов | Ботевград | ТПГ „Стамен Панчев” | информатика и ИТ; РКК |
Ирена | Петкова-Сърболова | Козлодуй | СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” | начален учител |
Нина | Георгиева | София | 199 ОУ „Йоан Богослов” | спорт |
Лиляна | Мечканска | София | 199 ОУ „Йоан Богослов” | директор |
Ирена | Милева – Цукева | София | 106 основно училище „Григорий Цамблак” | спорт – директор |
Росица | Георгиева | Левски | СОУ „Крум Попов” | начална педагогика |
Хриса | Ковачева | Благоевград | 9ОУ „Пейо Яворов” | начален учител |
Пепа | Янева | Бургас | ОУ „Антон Страшимиров” | начален учител |
Жаклин | Антонова-Генкова | София | 81 СОУ „Виктор ЮГО“ | информатика и ИТ |
Вера | Васева | Кюстендил | ПМГ „Проф. ЕМ. Иванов” | Физика и Информационни технологии |
Петя | Пампорова | Смолян | І СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” | Информационни технологии в начален етап |
Стоянка | Стоянова | Ямбол | Гимназия „Васил Левски“ | Информационни технологии |
Блага | Димитрова | Разград | ОУ”Никола Икономов” | начален учител |
Дорина | Братанова | Ямбол | ОУ”Петко Рачов Славейков” | начален учител |
Биляна | Ангелкова | Кюстендил | ПГИМ „Йордан Захариев” | информатика |
Силвия | Русимова | Кюстендил | ПГИМ „Йордан Захариев” | Биология и здравно образование |
Нели | Стоянова | Разград | ПМГ „Акад. Н. Обрешков” | математика и информатика |
Стефанка | Петрова | Варна | Спортно училище „Георги Бенковски” | Информатика и ИТ |
Тодорка | Димитрова | Ямбол | НУ” Проф. Нойков” | начален учител |
Веселка | Радева | Варна | Астрономическа обсерватория и планетариум | астрономия |
Станка | Динева | Нова Загора | Професионална гимназия по селско стопанство | математика |
Калинка | Георгиева | Нова Загора | Професионална гимназия по селско стопанство | математика и ИТ |
Йорданка | Димитрова | Пазарджик | ОУ “ Професор Иван Батаклиев“ | начален учител |
Румяна | Неминска | София | 97 СОУ | начален учител |
Маргарита | Аврамова | Силистра | ОУ “Св. св. Кирил и Методий” | начален учител |
Олга | Ангелова | Варна | СОУ „Димчо Дебелянов” | информационни технологии |
Дарина | Узунова | Благоево | ОУ”Христо Ботев” | Български език и руски език |
Красимира | Николова | с.Славяново, общ.Харманли | ОУ ”Иван Вазов” | Човекът и природата, ИТ |
Богдан | Христов | Кюстендил | Природоматематическа гимназия „проф. Емануил Иванов” | Информатика |
Виолета | Тасева | Пловдив | ОМГ „Акад. Кирил Попов“ | информатика и ИТ |
Мария | Серкеджиева | Гоце Делчев | Неврокопска професионална гимназия „Димитър Талев” | Информационни технологии |
Елена | Търтова | Гоце Делчев | Неврокопска професионална гимназия „Димитър Талев” | БЕЛ |
Соня | Божанова | Пловдив | ОУ”Елин Пелин” | ИТ и физика |
Дона | Карликова | Севлиево | НУ,,Свети Свети Кирил и Методий” | начален учител |
Сашка | Войводова | Пловдив | СОУ „ Св. Кл. Охридски” | информатика и ИТ |
Севдалина | Касабова | Суворово | ПГ по селско стопанство”Св. Георги Победоносец” | Информатика и ИТ |
Пепа | Атанасова | Суворово | ПГ по селско стопанство”Св. Георги Победоносец” | Руски език, Свят и личност, Философия |
Петранка | Железова | Суворово | ПГ по селско стопанство”Св. Георги Победоносец” | Животновъдство и худ.ръководител на танцов ансамбъл |
Валентина | Живкова | Ямбол | ОУ „П. Р. Славейков” | математика и физика |
Даниела | Димитрова | Пловдив | ПГ по вътрешна архитектура и дървообработване”Христо Ботев” | Информатика и ИТ |
Валентина | Делчева | Димитровград | ПМГ „Иван Вазов” | Информатика и ИТ |
Добринка | Донева | Димитровград | ПМГ „Иван Вазов” | Информатика и ИТ |
Нина | Кънева | Габрово | ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” | начален учител |
Такухи | Багдасарян | Варна | СОУ „Св. Климент Охридски” | Информатика и ИТ |
Клавдия | Петрова | София | 137 СОУ „Ангел Кънчев” | Информатика и ИТ |
Людмила | Йорданова | София | 51 СОУ „Елисавета Багряна” | химия, физика и ИТ |