Ученици

Димитър Пенев награди ученици

Футболен треньор номер 1 у нас за 20 век Димитър Пенев награди победителите от първото издание на Ученическата футболна лига, в която взеха участие всички столични училища.

Днес в групата на 8-9 клас шампион стана 74 СОУ, а втори и трети са девети и осми клас от 79 СОУ.

74-то прибра златните медали и в групата на по-големите, побеждавайки на финала с 6:3. Турнирът се проведе под патронажа на заместник-председателя на столичния съвет Николай Стойнев и на Димитър Пенев.

Те, заедно с Антоанета Николова, от името на община Люлин, наградиха победителите и раздадоха индивидуални награди на следните отличили се млади състезатели.

При 8-9 клас наградата най-добър вратар е Владимир Владимиров от 79 СОУ, а най-добър играч – Борис Валенцов от 74 СОУ.

При 10-12 клас за най-добър вратар бе избран Стоян Йорданов от шампионите 74 СОУ, а статуетката за най-добър играч бе в ръцете на Ерик Прасков – капитан на 79 СОУ.

Оспорваната битка на футболните терени продължава през пролетта на 2012 г.