Информационна система за обслужване на детските градини в София

Публикувана на: 15.01.2008, от dsg
Кoментари:39

           Здравейте!

       Реших да пусна тема, все пак е някаква новост.  http://www.paideiafoundation.org/?read=3899 това е описанието на И. система. http://kg.sofia.bg а   това е самата тя.Мислите ли ,че ще помогне нещата да се подобрят.

Коментари 39

01.06.2008 anilenas

Profile

   Стискам ти палци и с двете ръце, Radivdani!Yes Толкова много енергия и ентусиазъм има в тебе! Wilted FlowerGiftBroken Heart

   Вярвам, че ще успееш!Travel Пък и нали казват, че в София ставало по-лесно. Дано поне в това са прави!Wilted Flower

01.06.2008 radivdani

Profile

  Благодаря ви ,мили! Чакам с нетърпение отново да влезна в класната стая на есен! Дано да си намеря работа !

01.06.2008 anilenas

Profile

   Едно голямо, ама мноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого голямо честито и от мене, Radiivdani!Wilted Flower Май беше голям късмет! YesТрябва да наваксвате с бързото хранене, че не се знае дали ще попадне на по-търпеливи.Wink

   Мimi, а ти как си?Wink Очакват ли те и тебе подобни перипетии скоро? Нали и твоето момченце беше малко и си го гледаш в момента?!Party!!!

   Да са ви живи и здрави сладурковците, момичета!Wilted FlowerНищо по-важно от това на света няма!Broken HeartGiftBig Smile

01.06.2008 mimi70

Profile

Стягай се за работа!Big Smile

Ето, че предварително не е необходимо да се притеснява човек. Всичко е във времето.

01.06.2008 radivdani

Profile

  КЛАСИРАНИ СМЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!

 

29.05.2008 radivdani

Profile

   Благодаря ти ,Мими!

Ще бъде истинско чудо ,ако изобщо е приет! До момента са заявени около 2000 предимства, а общо местата в София са около 3 500. Е... ние НЕ сме от тия с предимството. Във всеки случай ,ако си остана още една година в къщи ...просто ще изкукам! ИСКАМ ДА ХОДЯ НА РАБОТАААА! 

29.05.2008 mimi70

Profile

Стискам ти палци, Радивдани!

Дано е прието детенцето ти в най-удобната за теб детска градина! Успех и на теб в търсенето на работа!

29.05.2008 radivdani

Profile

   Много благодаря!Wilted Flower 

  Стискайте ми палци...Embarrassed
 

28.05.2008 paeca

Profile

 

Необходими документи при ЗАПИСВАНЕ са:

1. Писмена молба или заявление, попълнено от родителите на място в детската градина;

2. Копие от акта за раждане на детето;

3. Документ, удостоверяващ наличие на предимство /оригинал и ксерокопие/;

4. Здравно-профилактична карта на детето, попълнена от личния лекар (представя се при записване, но се връща на родителя);

5. Данни от личния лекар за имунизационния статус на детето съгласно изискванията на Наредба № 15/2005 година за имунизациите в Република България (имунизационният паспорт се представя при записване, но се връща на родителя).

 

 

Допълнителни документи преди ПОСТЪПВАНЕ на детето в детска градина:

1. Еднократен отрицателен резултат от изследване за патогенни чревни бактерии и чревни паразити, извършени не по-рано от 15 дни преди постъпването на детето в детска градина;

2. Изследвания на кръв и урина, извършени в едноседмичен срок преди постъпването на детето в детска градина;

3. Медицинска бележка от личния лекар за липсата на контакт със заразно болен, издаден не по-рано от 3 дни преди постъпването на детето в детска градина.

27.05.2008 radivdani

Profile

  Както е известно тази събота и неделя очакваме с трепет първото класиране за прием на деца в детските градини и ясли в София. В сайта за информационно обслужване пише ,че е необходимо да се представи здравен картон и имунизационен паспорт, но аз все си мисля ,че това не е толкова спешно. 

   Моля някой запознат да ме осветли в случай ,че детето ми бъде класирано на първо класиране какви документи трябва да представя в детската градина , за да потвърдя желанието за записване? Благодаря предварително.