Здравейте, колеги

Публикувана на: 29.10.2007, от Edelweiss
Кoментари:32

 

работя отдавна с възможностите, които предлага интернет в часовете си по немски /езикова гимназия, втори чужд език и частично литература като първи/. Ще се радвам да се запознаем в тази тема и да започнем да обменяме идеи.

поздрави на всичкиSmile 

 

Коментари 32

24.05.2011 anna pashova

Profile

Wilted FlowerЧестит 24 май - ден на славянската писменост, на българската просвета и култура!Wilted Flower

08.03.2011 polinatodorova

Profile

Здравейте,

Става дума за гр. София. Проявявате ли интерес или има ли някого, който бихте препоръчали?

Поздрави,

08.03.2011 riry

Profile

За кой град става дума?

08.03.2011 anna pashova

Profile

Честит  8 март !!!

11.11.2010 polinatodorova

Profile

Здравейте,

В момента търся директор на престижна частна немска детска градина. Много е важно човекът да има опит в комуникация с МОН и РИО и да владее перфектно немски.

Всякакви мнения и препоръки ще са от полза, а ако аз мога да съдействам на някоя от Вас - с удоволствие.

Предварително Ви благодаря!

11.06.2008 mimi70

Profile

А сега е мой ред да помоля модераторите.

Аз имам достъп до "материали", но не мога да качвам. Имам съобщение, че не са ми пълни данните в регистрационните файлове. Менюто "качване" липсва.

Единственото, което не мога да променя е пълното наименование на училището. Така си мисля.

Ако някой може да ми помогне, моля го!

11.06.2008 Anikolova

Profile

Да, вече получих достъп и също благодаря на модераторите. Скоро сигурно и аз ще кача нещо. Дано бързо да се ориентирам как става.

09.06.2008 Wespe

Profile

user: Anikolova

А какво означава да ти е попълнен профилът? Аз смятам, че моят е попълнен, но нима е възможно да е попълнено всяко празно местенце? Три пъти влизам, за да го допопълвам... Може би задължителните полета трябва да бъдат отбелязани по някакъв начин. Наистина ми е вече доста неприятно от тази ситуация. Хубаво е някой от модераторите да помогне малко...

 

Ани, получи ли достъп до "Материали"?

Аз вече мога да влизам в "Пещерата на Аладин"!Party!!!

Много благодаря на модераторите! Wilted Flower

Благодаря, колеги, за чудесните материали!Wilted FlowerWilted FlowerWilted Flower 

08.06.2008 bedrozova

Profile

 по новата тема, която написах, търся кандидат-студентски материали по немски и предлагам такива, просто исках да си разменим и да се запозная с други колеги по немски

08.06.2008 Anikolova

Profile

user: bedrozova

пишете мо на е-майла

bedrozova@abv.bg 

Извинявай, не схванах, какво да пишем? С каква цел?