за раздела

Публикувана на: 27.10.2007, от bisera
Кoментари:9

чудесно е ,че  вече е създаден раздел за предучилищно възпитание

ще се радвам да чета за опита на колегите - педагози

Коментари 9

01.02.2008 anilenas

Profile

   Чувството за хумор е добро начало.

01.02.2008 katina

Profile

Радвам се на този раздел.С удоволствие чета мненията на колегите .

20.11.2007 rummyd

Profile

Първо да стигне до нас и ще обясним Confused

19.11.2007 kejeva70

Profile

ИНТЕРЕСУВА МЕ ТЕМАТА ЗА ДЕЦАТА В ИНСТИТУЦИИТЕ ДО 5 ГОДИНИ

 

19.11.2007 crocsi

Profile

Cake Колеги от предучилищният сектор ,защо си мълчите ?  Точно днес ,когато обявиха дъългоочакнаната новина! Въвеждането на единна информационна система  за кандидатсгване за детски градини! Party!!!

Обяснете ни  за това нонвовъведение.

Да не изпуснем момемнта ,в който се въведе и БДМР ? Човек трябва да е информиран, мобилен и в крак с нововъведенията в системата :)Music

13.11.2007 crocsi

Profile

MusicИнтересно ми е каква е разликата  в програмите на обучение между сегашните детски градини и тези преди десет години ? Какво предлагате на малчуганите за адаптиране към средата на детскете гредина ( още пазя лош спомен като родител !). Какви са допълнителните форми и как се организират?Отделих се от тази  част на образователната система ,но ми е интересно !:)

11.11.2007 rummyd

Profile

Не знам дали е интересна тема,но ето ви една: Безумните реклами и въздействието на ТВ формати в/у децата от ДГ.

Водя 3-та група.До скоро хит беше да ни издебнат за секунди и да си показват дупетата/копирано от сървайвър../ , а сега е наред шумно всеобщо оригванеAngry

Кажете ми как да изместя медийте Tongue Tied

11.11.2007 margaritaivanova

Profile

добре колеги, но дайте някоя интересна ситуация да обменим опит.много малко се говори и пише за предучилищното обучение

02.11.2007 dida70

Profile

споделям радостта ви.ще се радвам повече колеги да  разискваме  проблемите в  ДГ,а те не са никак малко и не са за пренебрегване за да не липсват на децата на България "Първите седем"!