За "Материали"

Публикувана на: 28.10.2010, от ileto
Кoментари:10

 Колеги, не мога да вляза в секция "Материали", как е при вас?

Коментари 10

02.07.2011 rihandu

Profile

Здравейте! И при мене се изисква нова регистрация завлизане  в "Материали". Не разбирам причината за това затруднение.

11.01.2011 swetla_chaweewa

Profile

Здравейте !

Честита да ни е новата 2011 година!На всички нас да носи удовлетворението от успешни дела в личен и професионален план !

Аз също вече много отдавна не мога да вляза в  секция "Материали" и ситуацията все още не е променена -за жалост

10.01.2011 lale1

Profile

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО КЪСМЕТ, ТЪРПЕНИЕ И ТВОРЧЕСКО ВДЪХНОВЕНИЕ! И дано най-после ни допуснат и до "Материали" Поне при мен още ги няма. Как е при вас и ще ни обърне ли някой внимание!

10.12.2010 swetla_chaweewa

Profile

Благодаря !Аз дори изпратих е-майл на администратора с надежда ,че нещо логично ще получа като обяснение ,но уви !С това ограниченеи се обезсмисля до голяма степен този сайт - лично мнение !!!!!

09.12.2010 adela

Profile

 При  мен  все още  не  е  решен   проблемът.  Нямам  никакво  логично  обяснение - защо  трябва  да  ни  ограничават  достъпа   до  материалите. Имах  желание да  кача  някои   материали,  които биха  представлявали  интерес за  колегите ,  но  КАК ?

09.12.2010 swetla_chaweewa

Profile

Виждам ,че дастя хара са с подобен проблем -не могат да влязат в секция "Материали"!такъв е и моя проблем и  ме интересува дали при вас той вече е решен или продължава достъпа ни да бъде ограничен без  обяснение !

09.12.2010 tania_t

Profile

Аз също не мога да ползвам секцията "Материали" повече от 2 месеца , не ме пуска да вляза. Ще има ли официално становище от "стопаните" на тиичър.бг по проблема?

01.11.2010 St.Georg

Profile

Аз също не мога да вляза във секция "Материали". Не получаваме отговор за това?

28.10.2010 lale1

Profile

Вече повече от месец се мъча и аз да вляза там, но не ме пуска. Отварям "Библиотека" и всичко останало, но там - не може. Дали ще ни отговори някой?

28.10.2010 adela

Profile

 И  при  мен  се  получава  отказ  въпреки,  че  имам  попълнен  профил  и  активирана ID.