Разпределение за подготвителна група

Публикувана на: 08.09.2010, от m.d.k.i.
Кoментари:4

 Търся разпределение за подготвителна група, полудневно обучение (изд. Просвета). Моля ви колеги, помагайте Smile

Коментари 4

15.09.2010 adela

Profile

 Едно  рамо  и  от мен   MADIMID !   И  на  мен  отдавна  ми  е  омръзнало  от  учители - новатори "консуматури " .  И   често  се  питам  :  Що  за  колеги  са  учители , които  ползват  сайта  само  за  източник  на  материали  без  да  дадат  и  нещо  от  себе  си  .  Даже  някои  стигат  до  абсурдната  ситуация  ,  че  когато  си  се  постарал  да  помогнеш  , ти  искат  обяснение ,  че  ги  поучаваш  и  ги  изкарваш  --------------.   А  мерси  има  много-о-ого  да  чакаш  . 

                                                                                                                                                                                               ПОЗДРАВИ  И  УСПЕХ  ПРЕЗ  НОВАТА  

                                                                                                                                                                                              УЧЕБНА  ГОДИНА  !

15.09.2010 madimid

Profile

Добре, бе "джанъм" /в тон с модерните сериали/ от къв зор го търсиш тогава, щом си го написала? А за милите думи си добре дошла, най-обичам да не ги пестя на готованци!

ПС: Едно "мерси" не каза, че ти казах къде са програмите. И това ми бил учител новатор Hmm

11.09.2010 m.d.k.i.

Profile

 Благодаря ви за "милите" думи. Разпределението вече съм го направила.

11.09.2010 madimid

Profile

Сядате, взимате всички учебни помагала, учебници и книги за учителя и си го правите сама!  Гарантирам ви, че разглеждането подробно от ваша страна на уч. съдържание ще бъде изключително полезно и образователно за вас! Да не говорим, че и в сайта на министерството има учебните програми за подготвителна група по абсолютно всички предмети. А ако не можете да ги намерите, не се косете ... просто се ориентирайте към друга професия!