за обучението и възпитанието на децата в ДГ

Публикувана на: 20.02.2010, от sonia0364
Кoментари:5
МНОГО СЪМ ПРИТЕСНЕНА ЗА КРАЯ НА НАСТОЯЩАТА УЧЕБНА ГОДИНА.ТОГАВА МИ ПРЕСТОИ ПОРЕДНАТА ОТКРИТА ПРАКТИКА.ОТ ТАЗИ ГОДИНА СЪМ УЧИТЕЛ В ПЪРВА  ГРУПА.ЗАТОВАЩЕ ВИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА АКО МИ ПОМОГНЕТЕ.НЕКА ПОМОЩТА ВИ СЕ НАСОЧИ КЪМ ИЗПРАЩАНЕТО НА ПОДХОДЯЩИ СЦЕНАРИИ ЗА ПЪРВА ГРУПА ВСЛЕДНИТЕ ТРИ НАПРАВ.ЕНИЯ:БЪЛГАРСКИ ЕЗИК,СОЦИАЛЕН СВЯТ И ПРИРОДЕН СВЯТ.

Коментари 5

20.03.2010 lex0707

Profile

ЗДРАВЕЙТЕ, КОЛЕГА. РАЗБИРАМ ПРИТЕСНЕНИЕТО ВИ, НО ВСЕКИ ЕДИН КОЛЕГА НЕ ПОЗНАВА ВАШИТЕ ДЕЦА, ЗА ДА ВИ ИЗПРАТИ ПЛАН -КОНСПЕКТ. 

БИХТЕ МОГЛА ДА ПУБЛИКУВАТЕ ВАШАТА ИДЕЯ ЗА ОТКРИТА ПРАКТИКА С ДЕЦАТА, А НИЕ ДА ВИ ДАДЕМ ИДЕИТЕ СИ.

07.03.2010 sonia0364

Profile

 Темите по трите направления за откритата практика ще ги определя след десетина дни. Затова  засега не  ''бързайте '' да ми изпращайте каквито и да било материали.Ще бъда благодарна ако тогава се отзовете.

06.03.2010 nikozia06

Profile

 Колежке,не конкретизирате какво търсите-не сте ли си избрали тема от "тези направления",задачи свързани със нея?Ако бъдете по-конкретна какво точно искате да представите на откритата практика ще бъде по-лесно да Ви се помогне.Или е все едно какво ще изнасяте ,стига да Ви се изпрати готов план-конспект?

04.03.2010 sonia0364

Profile

 Грешката е моя.Става въпрос за подходящи план конспекти по тези направления.Ощеведнъсе извинявам заневолната грешка.

22.02.2010 nikozia06

Profile

 Колежке,уточнете какво търсите:план-конспект или сценарий!