Конкурси на АВО - Бел София и Бел Кеймбридж

Публикувана на: 25.11.2009, от IvailoSavov
Кoментари:3
КОНКУРСИ  ЗА ПРЕПОДАВАТЕЛИ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

СПЕЧЕЛЕТЕ ДВУСЕДМИЧЕН КУРС В BELL CAMBRIDGE   ИЛИ
ПЪЛНА СТИПЕНДИЯ ЗА КВАЛИФИКАЦИОНЕН КУРС CAMBRIDGE CELTA
В  AVO-BELL SOFIA


Кандидатствайте за  Голямата награда на Cambridge ESOL:


5 стипендии за езиков и методологичен курс за учители от 18 до 31 юли 2010г, които покриват:
·    Двуседмично обучение в  Bell, Cambridge
·    Настаняване в лятната база на Bell (Homerton College, Cambridge)
·    Закуска и вечеря
·    Транспортни разходи до £200


Побързайте, защото първите 100 подадени кандидатури печелят и материали на Cambridge ESOL за използване в класната стая!


В чест на 20 годишнината на AVO-Bell Sofia, училището обявява конкурс за пълна стипендия за курс CELTA на стойност 2100 лева! Курсът ще се проведе през лятото на 2010г в АВО – Бел София.


В конкурсите могат да участват всички преподаватели по английски език от общообразователните училища. Допълнително условие е за тях английският да не е майчин език и да го владеят отлично.
За да кандидатстват, учителите трябва да напишат кратко есе до 150 думи на тема как курс за усъвършенстване на учители в Кеймбридж би помогнал на тях и на техните ученици. Със същото есе може да се кандидатства и в конкурса за преподаватепска квалификация CELTA,  като допълнително се приложи кратко представяне на професионалния  опит, e-mail и GSM за връзка.


Краен срок за кандидатстване  Понеделник, 21 декември, 2009г
ПОБЕДИТЕЛИТЕ ЩЕ БЪДАТ ОБЯВЕНИ  НА 29 ЯНУАРИ 2010 (ПЕТЪК)
Повече информация: i.savov@avo-3.com или на www.avo-bell.com

Коментари 3

12.09.2010 slavova123

Profile

 Бел Кеймбридж същата институция ли е като Университета Кеймбридж?

От няколко години се опитвам да намеря информация относно сертификата CPE на Кеймбридж, който имам - дали се смята за вид квалификация и имам ли право на допълнително възнаграждение?

Освен това съм работила няколко години в европейско училище, но от синдикатите ми казаха, че стажът ми  там не се смята. Много интересно защо.

25.11.2009 missis

Profile
Наистина чудесно!

25.11.2009 IvailoSavov

Profile

 Мисля, че това са два чудесни конкурса и много се надявам български учители да спечелят наградите на Бел Кеймбридж,

ако не всичките 5, то поне 4... Cool

Ако имате въпроси, не се притеснявайте да ми ги задавате.