за кариерното развитие

Публикувана на: 13.11.2009, от galq_0369
Кoментари:4

Аз съм учила с випуск, който се дипломираха 1995г., но аз  се дипломирах 1998г. В моята диплома пише бакалавър, а на колегите които се дипломираха 1995г. им се признава магистър. Учели сме по една и съща програма, полагали сме едни и същи изпити, срока на обучение е един и същ, но накрая получаваме различни степени

Коментари 4

19.09.2010 galq_0369

Profile

Благодаря Ви за отговора, макар й почти година по късно.

Колежке, можите ли да ми кажите коя година са е дипломирала вашета колежка,

Аз чак сега се обаждах до началника на учебен отдел в ПУ и той ми отговори, че ако съм се дипломирала 96г. ми се признава магистър, но тъй като аз съм се дипломирала 98г. неможе

17.11.2009 vesela_andreeva

Profile

 Моя колежка се оказа в същото положение. Завършила е семестриално 95 а се е дипломирала по- късно. Но от пловдивския университет са и казали, че е важно кога си завършил семестриално и са и дали допълнително уверение, че е магистър, тъй че се поинтересувайте дали може да си вземете и вие такова

16.11.2009 dete

Profile

Така е колежке!Аз съм в същото положение.Не е достатъчно това ,ами понеже съм била две години по майчинство не мога да получа званието,,старши учител''.Нима тогава спираме да сме педагози?Нали и тогава учим и преподаваме ,но на своите собсвени деца.Ще поработя още две години за да имам необходимия стаж от десет години и тогава ще се надявам да получа званието"старши учител".Знае ли се може нещо ново да измислят!

16.11.2009 dete

Profile

Така е колега !Аз също съм в това положение.Не стига това ами понеже съм била две години по майчинство,който се приспадат от стажа ми като педагог не мога да получа званието ,,сарши учител''.Нима през тези две години ние спираме да сме педагози?Нали и тогава учим и преподаваме ,но на своите деца.То се е видяло ще поработя още две години и тогава вече ще имам стаж десет години и званието ,,старши учител''.