Много голям проблем!

Публикувана на: 11.11.2009, от cecy1997
Кoментари:1
Здравейте колеги! Имам наистина много голям проблем. Учител съм по английски /на 6 и 7 клас/. Преподавам по системата "Energy" 2 и 3/Longman/. Вече минаха няколко месеца от началото на годината, а книгата за учителя и книгата с тестовете все още не е дошла. Отидох да попитам директора, а той ми каза, че не е дал заявка /а аз му бях казала много отдавна/. Сега не знам какво да правя! Моля, помогнете ми! Благодаря ви предварително! ПП. Същето се случи и с колежщата по немски. Тя пък не е получила книгата за учителя за 7 клас. Тя пък е по системата "Deutsch treff".

Коментари 1

20.11.2009 Galia Zafirova

Profile

Извинете, но това не е „много голям проблем“. Издателството има представителства в много градове, обадете се до най-близкия и ще Ви ги пратят. Не е нужно да чакате директора да свърши това, той/тя и без това си имат достатъчно работа. Книгата на учителя не е „вълшебна пръчица“, без която учебния процес да е невъзможен. А днес тестове по всеки граматичен и лексикален материал могат да се намерят навсякъде. Особено пък по английски език!

Успех!