Пак за диференцираното заплащане

Публикувана на: 15.08.2009, от s.z.
Кoментари:4

   

      Колеги, имам един въпрос и ако някой може да ми отговори ще му бъда много благодарна. Колежка се пенсионира, като договора и се прекратява от 1.09.2009 г. Но през изминалата година е работила пълноценно, оценявана е с точки по диференцираното заплащане. Опасява се, че тъй като парите най-вероятно ще се раздават през септември или октомври, тя няма да ги получи. Има ли основание за опасения? В кой нормативен акт е записано какви са условията за участие в диференцираното заплащане при такива обстоятелства.

Коментари 4

06.09.2009 himidim

Profile

колежката ви ще си получи паритеYes

20.08.2009 milchef

Profile

 има право да получи пари Справките са обработени и ако тя е включена в тях ще получи пари

 

15.08.2009 s.z.

Profile

 

   Благодаря, Люси! Влязох сайта на МОМН и прочетох точно в програмата това ,което ми е необходимо. Още веднъж, благодаря за съдействието и успех! 

 

 

15.08.2009 lussi

Profile

Няма вероятност колежката да си загуби парите. В Националната програма "Диференцирано заплащане" можете да прочетете условията. През август миналата година се преместих в друго училище, но през октомври си получих диференцираното заплащане от предишното училище.