разпределение за подготвителна група

Публикувана на: 18.07.2009, от djill
Кoментари:3

Здравейте колеги! Искам да ви попитам може ли да се направи годишно разпределение за ПГ, което включва работа с книжките от 2 програмни системи. Искам да уточня, че работя в ППГ в училище.

Коментари 3

18.07.2009 kim_possible

Profile

 Здравейте Djill,тъй като материалите - учебни тетрадки за подготвителна група са по заявка към едно от

издателствата "Просвета","Анубис","Изкуства","Слово" и т.н.,вие разполагайте  с  един комплект от всяко

и предложеното годишно разпределение винаги може да се допълни или обогати,или онагледи с материал

от друго издателство.Изпратила съм три  подготвителни групи,т.е.работила съм с първите три издателства и

при възмовност ще изпробвам след две години и "Слово".Опитът е безценна рутина.Желая ви успех!

18.07.2009 jeni

Profile

 Здравейте! Аз мисля,че когато става дума за годишно разпределение , то това е независимо от помагалата с които разполагате.Важна е Програмата за Подготвителна група ,тя е ориентир ,както за годишно тематично разпределение ,така и задължителните  теми по БАКП , по БДП и т. н.Може би трябва да уточните от какво разпределение се интересувате.

18.07.2009 neva

Profile

 Здравейте!Може би трябва да уточните въпроса си . Когато сте дали заявката за книжките сте комбинирали помагалата от различни издателства,така ли е ? Например БЕЛ по едно издателство,а математика по друго ? Или искате да ползвате в работата си по БЕЛ различни книжки ?Мисля,че е най-удачно да изберете една програмна система,която да е водеща,а другата да ползвате като ориентир и за допълнителна работа с по-напредналите деца.