Какво ще празнувате на 14февруари????????

Публикувана на: 10.02.2009, от bobinko
Кoментари:2

DrinksИдва 14февруари -двоен празник.Аз лично ще ги празнувам и двата.До обяд-"СВЕТИ ВАЛЕНТИН",след обяд-"ТРИФОН ЗАРЕЗАН"по стар стил.Party!!!

Коментари 2

11.02.2009 Eli_83

Profile

  Аз също не го възприемам като празник! Интересно кога ли ще започнем да отбелязваме и Хелоуин? А да не кажа, че понятие като "ден на влюбените" ми звучи тъпо....любовта е свято чувство, което се изпитва непрекъснато, не виждам смисъл от помпозност, показност, демонстративност и лигавщини...Smile

  Да не говорим, че много двойки не са истински влюбени, а е и възможно някой който си няма половинка да е влюбен също, например да има несподелена любов! Изглежда ми някак си изпросен целият замисъл на този празник! Може да не се обичаме, но защото е такъв ден, дай да си направим подаръци и да излезем някъде, та да ни видят всички колко сме влюбени...Smile

11.02.2009 zdravkop

Profile

 Такова животно "Свети Валентин" нЕма. Това е някакъв католически празник, който няма никаква връзка с православна България. Но за да не оставаме назад от щатите и Западна Европа, много хора у нас са забравили дори и майчиното си мляко, само и само да са в крак с "модата". Така че на мен изобщо не ми пука за някакъв си Валентин и ще си празнувам традиционния православен празник на Свети Трифон Зарезон. Още повече че този празник има корени още преди християнството да дойде по нашите земи.