Олимпиада по немски език- национален кръг

Публикувана на: 07.02.2009, от Anikolova
Кoментари:9

В момента подготвям ученици по проект на МОН за участие в олимпиадата по немски език тази година, но не разполагам с миналогодишния вариант на националния кръг. Ще ви бъда благодарна ако ми предоставите материали или поне ми дадете някакви насоки от къде мога да намеря такива. Благодаря предварително!

Коментари 9

17.11.2010 bedrozova

Profile

 

Уважаеми колеги преподаватели по немски език. Радвам се да ви съобщя, че днес излязоха от печат дългоочакваните помагала по немски език за подготовка в олимпиадите са 10, 11 и 12 клас. За 8 и 9 клас ще бъдат готови след 20 дни. Можете да се свържете и зидателство ЛЕТЕРА ПЛОВДИВ И да направите вашите заявки.

Румяна Янкова

20.01.2010 bedrozova

Profile

 

Sa koj klas materiali iskate sa olimpiadata, ste wi pratja pishete mi na majla

bedrozova@abv.bg

20.01.2010 ehrgeiz

Profile
Когато щракна на опция материали от сайта, ми изписва 403 FORBIDDEN. Има някаква грешка.

19.01.2010 frau dimova

Profile

 днес  качих материалите от националната олимпиада по немски  за 2008 и 2009   за всички класове .Проверете в "материали- чужди езици !

 Ich wuensche Ihnen viel Spass !

18.01.2010 ehrgeiz

Profile
Здравейте, колеги! Бихте ли могли да ми пратите материалите за националния кръг по немски език тази година, може и от други години. Ще съм ви много благодарна. Аз също имам определени материали, но не от национален кръг, бихме могли да си ги обменим?

05.10.2009 bedrozova

Profile

 Ste Wi pratja towa, koeto imam sled njakolko dni. Mnogo rabopta imam. Dajte mi adres.

Jankova

05.10.2009 frau dimova

Profile
 Колеги, ще съм ви много благодарна , ако качите материалите от националната олимпиада по немски език за 2008 и 2009 . Или поне ми помогнете къде да ги намеря. В сайта на мон има само материалите от областния кръг. Интересуват ме материалите за 12 клас.

16.08.2009 bedrozova

Profile

 Писхете ми на bedrozova@abv.bg

Za koj klas Wi trjabwat materiali za podgotowkata po nemski. Az sam ucitel po nemski i bihme mogli da si rasmenim takiwa.