За изпита по БЕЛ след 7 клас

Публикувана на: 04.02.2009, от valerika
Кoментари:5

 Здравейте,колеги!

Не съм съвсем сигурна дали точно тук трябва да си задам въпроса,но.........С една дума:Учениците в 7 клас ще или няма да държат изпит по БЕЛ?Готвим ги като за миниматура,а сега в медийното пространство чувам какви ли не работи?

Коментари 5

10.02.2009 dostoevski

Profile

                                    

                          За нищо. С каквото мога да бъда полезен,съм насреща. Нали затова сме колеги ,за да си помагаме и да си давме куражYes

09.02.2009 valerika

Profile

 

Благодаря!Получих отговор и от други колеги!Е,това е успокояващо ...........донякъде!Big Smile

08.02.2009 dostoevski

Profile

                                   

                                                        Здравей, Valerika ! Доколкото успях да разбера,тази година няма да има изпит по БЕЛ за завършващите 7 клас.

08.02.2009 valerika

Profile

 

Здравей,Dostoevski!Питам за всички,които завършват 7 клас.За кандидатстващите е ясно,че ще държат изпит в съответната гимназия!Според Наредба 11 от май 2005г. тези,които тази година завършват 7 клас, трябва да държат изпит по БЕЛ.От следващата година пък завършващите 7 клас държат не само по БЕЛ,но и по останалите предмети!Изрично е посочен випуска! А сега чувам по медиите,от родители и ученици точно обратното !И най-интересното,че запитах експертката си-тя е в същото ......................................................неведение?Затова и питам тук:може би има някаква промяна,някакво допълнение или изменение,което не зная?Вие,ако можете,отговорете ми!Idea

 

06.02.2009 dostoevski

Profile

                           

                                                  Здравей,Valerika! За кои се интересуваш- за тези,които ще кандидатстват в елитни езикови и професионални гимназии, или за всички,на които предстои завършване на 7 клас.